Педикюр - це не лише про красу стопи, а й про гігієну та здоров'я
На манікюр регулярно ходять більшість людей, а про нігті на ногах турбуються лише деяка кількість. Забути про проблеми з нігтями і стопами, забезпечити собі відчуття комфорту при ходьбі і мати привабливий зовнішній вигляд ваших ніг цілком можливо, якщо щомісяця відвідувати подолога.
Ознакою врослих нігтів є больові відчуття внаслідок натискання на шкіру навколо них. Які поширені причини до цього приводять, розповідає Катерина Заремська.
Причини виникнення врослих кутів можуть бути різні. Це найпоширеніша причина з якою люди звертаються до подолога, коли край нігтя вростає в нігтьовий валик, спричиняючи подразнення, запалення та біль.
Які симптоми врослого нігтя
-
червоніє шкіра біля нігтя;
-
при натисканні виникають больові відчуття;
-
набрякає палець;
-
тьмяніє і потовщується нігтьова пластина;
-
між шкірою і нігтем скупчується рідина білого, жовтого або зеленого кольору.
Причини появи врослих кутів
-
Неправильне обрізання нігтів. Коли нігті обрізаються надто коротко чи нерівномірно, це може призвести до виривання кутів нігтів в бічні складки.
-
Носити тісне взуття. Неякісне чи тісне взуття та взуття з вузьким носиком створює надмірний тиск на пальці стопи.
-
Генетика. Схильність до вростання може бути спадковою.
-
Травма чи ушкодження. Навіть подряпина може призвести до врослих кутів.
-
Захворювання та інфекції. Причиною вростання можуть бути різні інфекції.
Не рекомендується самостійно видаляти врослі кути. Краще звернутися на консультацію до хірурга чи подолога.
Завжди обирайте взуття відповідно до розміру ноги. Важливо не помилитися при покупці, тому треба знати, як вимірювати стопу правильно.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.