Кип'ячена вода - чи змінюється склад після повторного нагрівання
Наші бабусі вважали, що повторне кип’ятіння води робить її токсичною. Чи є частина правди у цьому, розбираємося у матеріалі. Кип’ятіння води - це не найкращий спосіб економії, тому ми розповімо, чи варто робити таку дію.
Люди думають, що повторне кип'ятіння змінює хімічний склад води, роблячи її небезпечною для здоров'я. Де правда, а де вигадка і чи треба виливати воду з чайника після першого закипання, розповідає odzywianie.
Повторне кип’ятіння води не змінює її склад та не робить токсичною. Це справжній міф.
Експерти з німецького Інституту Фрезеніуса, на яких посилається Berliner Kurier, двічі розглядали питання кип'ятіння води. Вони виявили, що подвійне кип’ятіння залишає воду такою ж.
Кип’ятіння вдруге не зробить її отруйною чи токсичною, а також не вивільнить шкідливі сполуки; воно вб’є мікроорганізми. Якщо вода була забруднена раніше, то так, це проблема, але лише після першого кип’ятіння,
Вода, залишена в чайнику занадто довго, справді може бути небезпечною, оскільки в ній можуть почати розмножуватися мікроби. Саме тому її потрібно кип’ятити ще раз. Кип’ятіння двічі не шкодить якості води і не впливає на її смак.
Нагадуємо, що підтримувати водний баланс потрібно незалежно від пори року. Тому намагайтеся завжди носити з собою пляшку води.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.