Відновлюємо PH тіла: що любить підшлункова і де взяти ферменти — поради дієтолога

Дієти та харчування
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редакторка стрічки новин

Після їжі відчуваєте метеоризм, розпирання в животі, вздуття і діарею? Причина цьому — погана робота підшлункової залози. Раніше ми писали, як за допомогою продуктів попередити високий тиск, а тепер розкажемо, як створити умови для хорошої роботи ферментів.

Збій роботи підшлункової настає, коли вона починає погано або повільно виділяти свої соки та ферменти, пише лікар-дієтолог Анна Гоголєва.  

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Експерт розповіла, що правильний кислотно-лужний баланс організму — це “будиночок”, в якому працюють усі внутрішні органи, включаючи клітини, гормони та ферменти. Саме тому потрібно слідкувати за PH свого тіла.

Це як різниця, де плавати — у чистій воді, чи в брудному, душному болоті! PH залежить від мінералів у нашому тілі,

— пояснила дієтолог.

Відновлюємо PH тіла: що любить підшлункова і де взяти ферменти — поради дієтолога - фото №1

Зі слів Гоголєвої, для організму важливими є лужні мінерали: кальцій, магній, фосфор, кремній. У цьому середовищі хвороби не живуть. При цьому, вони навпаки розмножуються та розвиваються у кислому середовищі.

У кислому середовищі живуть головні болі, запальні процеси і навіть онкологія. Артрит і ревматизм, слабкі, ламкі кістки, не кажучи вже про зуби і стан волосся,

— розповіла Анна Гоголєва.

Лікар резюмувала, що в першу чергу потрібно відрегулювати процес, який сприяє швидкій роботі підшлункової. Для цього треба підтримати ферменти через роботу із кислотністю шлунку, змінити звички харчування, почати більше рухатися, ходити в баню і зайнятися спортом.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Нагадаємо,раніше ми писали, чи може хліб нашкодити організму. Дієтолог розповіла, як мучні вироби не варто їсти щодня.

Фото: Freepik