Салат для молодості й довголіття: дієтолог поділилася рецептом

Дієти та харчування
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редакторка стрічки новин

Дієтолог поділилася рецептом молодості й довголіття
Салат для молодості, фото: instagram.com/dr.skytalinska/

Дієтолог Оксана Скиталінська розповіла, який салат продовжує молодість

Усе частіше в моду входить здорове харчування. Люди привчають себе їсти корисну їжу, аби покращити здоров’я та фігуру. Раніше ми писали, що не варто їсти на роботі, а тепер розкажемо, який салат радить їсти дієтолог.

Віце-президент Асоціації дієтологів України Оксана Скиталінська розповіла, який салат потрібно їсти для молодості й довголіття. Лікар підказала, що попри модні рецепти, такі як салат Пісанлі, в українців є свої корисні продукти.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Салат для молодості й довголіття від дієтолога Оксани Скиталінської
Салат для молодості й довголіття від дієтолога, фото: KamranAydinov

Рецепт простий і смачний: томати, перець, лимонний сік, олія, та моцарела. Також корисно додати листки кульбаби або популярне броколі. Разом із броколі організм отримає потужний засіб детоксу.

Якщо додасте броколі, тоді підсилите дію кульбаби, одержите потужний лікувально-профілактичний засіб для природної детоксикації, профілактики ракових захворювань. Сприймайте їжу, як ліки і тоді вона Вам смакуватиме ще більше,
— зазначила дієтолог.

Додала, що у такому салаті є вітаміни С, Е, В2, В9, РР, К. Вони покращують структуру судин, зменшуючи запалення. Холін виводить жир із клітин печінки, а вона, своєю чергою, забезпечує хорошу роботу імунітету, мозку та обміну речовин.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Дієтолог розповіла, який салат сприяє довголіттю
Салат для молодості й довголіття від експерта, фото: w2w.com.ua

Неабияку користь несуть і листки кульбаби. Зі слів Скиталінської, вони оздоровлюють кожну клітину печінки, зменшують запалення і покращують утворення і виділення жовчі. Ця рослинка сприяє гарному нирковому кровообігу, і не тільки.

Омолоджує кишкову мікробіоту, має легкий заспокійливий ефект. А ще — корисна всім, хто хоче бути здоровим, і таким людям, хто має інсулінорезистентність, діабет, хронічні хвороби легенів, здуття живота і проблеми із засипанням,
— резюмувала експерт.

Раніше ми писали, чим вгамувати спрагу в сильну спеку. Експерт розповів, що пити, аби напитися і не зашкодити організму.