Астма – це не вирок: головні симптоми та міфи, про які ви не знали

Сьогодні – день, коли говорять про те, що заважає дихати мільйонам
Кожного року мільйони людей по всьому світу зіштовхуються з проблемою, яка ускладнює кожен їхній вдих. Всесвітній день боротьби з астмою, який цьогоріч припадає на 6 травня, – це важливий привод нагадати про поширеність цієї хвороби та об'єднати зусилля для підвищення пізнання, покращення лікування та профілактики.
Метою проведення Всесвітнього дня боротьби з астмою полягає у розповсюдженні інформації серед людей про захворювання.Та забезпечити хворим вільний доступ до якісного лікування. Багато людей з астмою можуть жити повноцінним життям, практично не відчуваючи симптомів, але існує багато міфів про астму у дітей, про які розповідає алерголог педіатр Марина Полухіна.
❌Міф№1 - Люди з астмою не можуть займатися спортом.
✅Правда. Людям з астмою рекомендується вести активний спосіб життя та займатися спортом. Повноцінне життя зберігає легені здоровими, допомагає контролювати вагу, що має важливе значення для лікування астми.
❌Міф №2 - Астма зникає, коли дитина виростає.
✅Правда. Астма у дітей може проходити з віком, але у багатьох вона залишається на все життя. Тому важливо підтримувати лікування та спостереження навіть у підлітковому та дорослому віці.
❌Міф №3 - Астму можна вилікувати повністю і назавжди.
✅Правда. Повністю вилікувати астму - неможливо. Але правильне лікування дозволяє контролювати симптоми та вести повноцінне життя.
Раніше ми розповідали про сезонну алергію. Які симптоми її супроводжують та як полегшити своє самопочуття.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.