Лікар розповів, чи варто тренуватися, якщо погано почуваєшся: далеко не всі знають правильну відповідь

Фітнес

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Багато людей не розпочинають свій день без ранкової зарядки. Вправи вдома, спортивний зал чи пробіжка давно перетворилася на певний ритуал для успішного дня.

Що робити у випадку якщо після пробудження почуваєтеся погано. Займатися фізичним навантаженням чи дати організму відпочинок, розповідає realsimple.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

У деяких випадках гарне потовиділення може допомогти почувати себе краще та зміцнити ваше тіло, проте в інших випадках найкраще відпочити, адже фізичне навантаження можуть спричинити погіршення стану.

  1. Симптоми нижче шиї

Критерії, які я використовую для того, щоб продовжувати тренування з симптомами хвороби, — відсутність лихоманки, відсутність симптомів нижче шиї та відсутність кашлю,

- каже Вільям О. Робертс, доктор медичних наук, професор медичної школи Університету Міннесоти.

Доктор вважає, що не корисно займатися спортом, якщо у вас лихоманка, діарея або блювота. Завжди навантаження залежить від того, як ви себе почуваєте.

2. Щоб не бути небезпечним для інших

Можливо ваш поганий стан пов'язаний з заразною хворобою, тому уникайте відвідування спортивного залу чи басейну при симптомах.

Поради для занять при хворобі

  1. Консультація лікаря

Отримайте дозвіл вашого лікаря на заняття фізичними вправами.

  1. Рівень навантаження

Обирайте помірний та легкий рівень та не перевантажуйте тіло. Включіть розтяжку чи легку прогулянку замість інтенсивних вправ.

  1. Розумна вага

Якщо плануєте заняття з вагою, пам'ятайте, що інтенсивне навантаження у поєднанні з хворобою може погіршити стан і подовжити відновлення.

Коли ви напружуєтеся під час тренування, особливо під час тренування з обтяженнями, ви руйнуєте м’язові волокна та створюєте мікророзриви, що викликає запалення в тілі,

— каже Ніколь Сімонін, персональний тренер.

  1. Відновлюйтеся з розумом

Повертайтеся до тренувань у спокійному, повільному ритмі. Не рухайтеся інтенсивно і різко.

  1. Прислухайтеся до свого тіла

При намаганні повернутися у звичний ритм починаєте почуватися незадовільно? Зробіть перерву і продовжуйте відновлення. Кілька днів не порушать ваші цілі, а організм повноцінно відпочине.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали про переваги пробіжки для організму. Та чому варто започаткувати таку звичку у своє життя.