Робимо планку без помилок: доступне пояснення від фітнес-тренерів (ВІДЕО)

Фітнес
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Чимало жінок люблять займатися фітнесом онлайн. Це займає менше часу та, зазвичай, безкоштовно. Раніше ми писали поради від фітнес-тренера для людей після 40, а тепер розкажемо, які помилки роблять модниці під час базових спортивних вправ.

Фітнес-тренери Аніта Луценко і Юлія Богдан розповіли про стандартні помилки під час тренувань. За основу вони взяли базову вправу, а саме — планку.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Встаємо у планку: руки випрямлені, стоїмо на долонях, ноги — прямі, кінчиками пальців ніг вперлися об підлогу. Стандартні помилки цієї вправи: руки занадто видвинуті вперед, в плечі, спина та ноги не є однією лінією.

Живіт під час виконання даної вправи повинен бути втягненим, сідниці — втягненими, ваше тіло має утворювати пряму лінію. Лопатки мають бути рівними, не вигнутими. Зробіть так, аби вони візуально утворили прямий “столик”. Важливо звернути увагу і на голову. Вона не може бути опущеною вниз чи піднятою догори. Голова повинна бути продовженням хребта.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Нагадаємо, раніше ми писали про секрети тонкої талії. Фітнес-тренер розповів, які 7 вправ допоможуть досягнути мети.