Тренерка з пілатесу розвінчує міфи про спорт
Останнім часом займатися спортом не лише корисно, а й надзвичайно модно. Але серед різномаїття спортивних навантажень та інформації далеко не все, що ми чуємо про тренування, харчування та фізичну активність, відповідає дійсності.
Спортивний світ просто переповнений різними міфами. Вони передаються з вуст в уста, закріплюються в популярних статтях і навіть стають основою для тренувальних програм та міцно вкорінюються у свідомості людей. П'ять найпоширеніших міфів зі світу спорту, які давно час забути, розвінчує тренер реабілітолог snezhana_fit_.
Міф №1 - жир можна спалити лише на животі чи боках
Жир не спалюється локально і взагалі досягнути саме жироспалювання на тренуваннях дуже складно. Для цього треба працювати в певній пульсовій зоні та слідкувати за пульсом.
Міф №2 - схуднення можливе лише за інтенсивних тренувань
Схуднення залежить від їжі на тарілці і гормонального здоров’я. Те, що ви заганяєте себе на тренуваннях та зливаєте з себе воду, яку потім і випʼєте, підіймаєте собі гормон стресу і разом з ним інсулін, що навпаки сповільнює схуднення — це ваш вибір, а можливо просто прогалина в обізнаності.
Міф №3 - кріпатура - це добре
Кріпатура — це мікротравматизація мʼязів від надмірного навантаження. Якщо постійно відчувати кріпатуру, то це свідчитиме про некоректність тренувальної програми та може привести до запалення мʼязів, хронічної втоми, пригніченню морального стану.
Міф №4 - силові важливіші за йогу
Пілатес і йога мають різні напрямки та інтенсивність занять, але не залежно від цього кожне тренування цих напрямків покращує самопочуття та робить вклад і тіло людини.
Міф №5 - домашні тренування - неефективні
Тренування вдома можуть бути ефективними з професійним тренером та якісним та глибоким поясненням техніки.
Багато людей сперечаються, що важливіше для схуднення: фізична активність чи здорове харчування? Прийшов час розвінчати поширені міфи.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.