Глибокий присід та протеїн: 5 міфів, через які ви не можете накачати пружні сідниці

Фітнес
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Ви качаєте сідниці, а вони не ростуть? Здається, ми знаємо, у чому проблема. Швидше за все, ви стали заручником найпопулярніших міфів, які заважають багатьом досягти бажаного результату.

Health-експерт Уляна Вернер назвала 5 міфів, через які вам не вдається накачати сідниці. Дізнайтеся, чи ви не допускаєте ці помилки.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Міф 1. Щоб накачати сідниці, обов'язково потрібно глибоко присідати

При глибокому присіданні дійсно залучений більша кількість волокон. Але разом з ними навантаження йде й на чотириголовий м'яз стегна (квадрицепс), тому відповідно зростає шанс перекачати ноги. Якщо під час присідань ви відчуваєте свої сідниці, цього достатньо.

Міф 2. Якщо пити протеїн, результат буде кращим

Тренер каже, що якби все було так просто, кожна дівчина вже давно мала бажані форми. Протеїн — це лише білок у порошку. Він допоможе тримати норму білка, але ніяк не вплине на ріст сідниць.

Міф 3. Необхідно постійно збільшувати робочу вагу

Велика вага — зовсім не запорука відмінного результату. Найважливіше — техніка виконання вправ. Ви не завжди зможете прогресувати у вазі. Рано чи пізно настане момент, коли ви не зможете підвищити її так, щоб від цього не страждало технічне виконання вправи.

Міф 4. Потрібно качати сідниці щодня

М'язам потрібен відпочинок. Якщо їх постійно тренувати, вони "горітимуть", а разом з цим збільшиться ймовірність виникнення травм, зникне мотивація та сили для подальших тренувань.

Міф 5. Щоб накачати сідниці, достатньо лише присідати

А не надто це просто? Так, ця вправа є ефективною, але одними присіданнями точно не обійтися. Потрібно качати м'язи з усіх боків, а для цього необхідно робити різноманітні вправи.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також дізнайтеся, які 5 простих, але дієвих вправ, назавжди приберуть жир унизу живота. Виявляється, цієї проблеми не так вже й складно позбутися. Головне — виконувати правильні вправи і правильно харчуватися.