Правильний перекус: дієтолог розповіла, що можна “підгризати”, коли голодний

Дієти та харчування
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Постійне почуття голоду під час активного робочого дня потрібно вгамовувати правильними продуктами. Замість фаст-фуду обирайте здорову їжу, інакше матимете проблеми зі здоров'ям. Раніше ми писали, чи шкідливий хліб , а тепер розкажемо, що “підгризати” впродовж дня, аби не нашкодити собі.

Бажання постійно щось жувати - це наслідки незбалансованого харчування. Про це розповіла нутриціолог-дієтолог Анна Гоголєва . З її слів, мучне та солодке потрібно замінити на рослинну їжу, тоді бажання щось “перегризти” зникне.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Прості вуглеводи перетравлюються за 40 хвилин, викликають скачок цукру, потім рівень цукру різко падає, підживити клітини немає чим, ось і з'являється голод клітин, і во знову хочете їсти,

— зазначила Гоголєва.

Правильний перекус: дієтолог розповіла, що можна “підгризати”, коли голодний - фото №1

Дієтолог додала, що перекусуючи булочками чи іншими мучними виробами, ми даємо чимале навантаження на роботу підшлункової залози. Вона змушена безперервно працювати над виробленням інсуліну, що збиває роботу інших її гормонів, котрі відповідають за почуття голоду чи ситості.

Ця схема лежить в основі та пояснює багато симптомів та проблем зі здоров'ям, включаючи метаболічний синдром, коли ми їмо багато, а клітина голодна: проблема хронічної втоми, вимотаних наднирників, низьке лібідо, астенія, тахікардія, зайва вага, великий живіт при худощавому тілі,

— пояснила експерт.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також Анна Гоголєва розповіла, що потрібно збалансувати графік харчування. І починати потрібно зі сніданку: різного, із білками, корисними рослинними оліями та зеленню. Якщо ж не хочеться їсти — білково-ягідне смузі з зеленню, або каша із маслом та ягодами.

Включіть у кожен прийом їжі корисні жири. Вони продовжують почуття ситості та не блокують різкі перепади цукру в крові. Клітковина — у кожен прийом їжі: наповнює шлунок і очищає кишківник,

— акцентувала дієтолог.

Правильний перекус: дієтолог розповіла, що можна “підгризати”, коли голодний - фото №2

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи дійсно кава може попередити онкологічні захворювання. Експерт розповіла, як правильно пити каву та скільки разів на день.

Фото: Freepix