Чому при схудненні сир - це делікатес, а не основа страви: Аніта Луценко назвала важливий нюанс

Бажаєте схуднути? Перестаньте їсти сир так часто. Раніше ми писали про корисну дієту для українців, а тепер розкажемо, чому сир варто віднести до списку делікатесів під час схуднення.
Фітнес-тренер Аніта Луценко розповіла, які корисні продукти не варто їсти часто. Зі слів експерта, топові позиції займає саме сир.
Яким би корисним і ніжним не був сир, він не допоможе схуднути. Навпаки — додасть зайвих калорій. Аніта Луценко розповіла, як цей продукт може легко подарувати вам кілограми.
Обожнюю сири всіх видів: і козячий і з пліснявою, і чедер і фету і камембер. Але я б точно віднесла сир при спробі перейти на здоровий спосіб життя в ранг делікатесів,
— зазначила Луценко.
Пояснила це тим, що куштуючи сир, дуже важко зупинитися. А в цьому продукті жиру набагато більше, аніж білків. В додачу — вуглеводи.
Норма на день 30 — 40 грамів. Зручно цю дозу натрусити на страви: в салати, притрусити запечену брокколі чи лодочки із кабачків, трошки пармезану на макарони. Але не шматочками. Особливо на вечірках. Бо залітає значно більше,
— зауважила експерт.
Скільки жиру в 100 г сиру:
-
Камембер 32 г ( при нормі на день десь 50 — 60 г)
-
Фета 16 г
-
Чедер 17 г
-
Моцарелла 22 г
-
Жовтий твердий сир 30 г
Тож якщо додати ще під шумок горіхів якихось 100 г ( приблизно 50 г жиру), то буде зверх всієї норми жиру на день. Надлишок жиру іде в жирові запаси. До цього списку "жирних" неочікуваних продуктів я б ще віднесла насіння соняшника: 53 г жиру на 100 г,
— резюмувала Аніта Луценко.
Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Нагадаємо, раніше ми писали, чи варто примушувати себе снідати зранку. Лікар-дієтолог розповів, що робити, аби не ходити голодним.
Фото: pixabay.com