Не такий корисний, як здається: дієтолог розповів, кому не варто їсти кабачки

Дієти та харчування
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналістка

Кабачок — це смачний овоч, який ми активно додаємо до своїх страв влітку та восени. Він багатий вітамінами, мінералами та поліфенолами. Проте ви могли цього не знати, але кабачок має один побічний ефект. Кому його не можна їсти? Читайте в нашому матеріалі!

Ми вживаємо кабачки у різноманітних варіантах: смажені, тушковані, на пару, консервовані чи навіть сирі. Якщо ж ви любите їсти кабачок сирим, то ви повинні знати про не дуже приємні наслідки, які він може принести. Про те, кому не варто їсти кабачки,  розповіла доктор медичних наук та дієтолог Челсі МакКаллум .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Кабачок містить поживну речовину — целюлозу та різновид нерозчинної клітковини. Целюлоза знаходиться у всіх видах кабачків, тому вони такі жорсткі й тверді, тож їх важче жувати, ніж інші овочі. Сирий кабачок може призвести до болючого здуття живота.

Ті люди, які страждають на СРК (синдром роздратованого кишківника), можуть отримати дискомфорт у шлунково-кишковому тракті через занадто багато нерозчинної клітковини. Якщо ви відчуваєте проблеми з животом після того, як з’їсте сирий кабачок, то варто обмежити його споживання у максимально можливій кількості.

Не такий корисний, як здається: дієтолог розповів, кому не варто їсти кабачки - фото №1

Коли ви їсте сирі кабачки, бактерії в кишківнику харчуються целюлозою та виділяють газоподібний метан. Саме це може спричинити здуття живота або скупчення газу.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також дізнайтеся, в чому користь родзинок , які здатні повністю замінити нам цукерки та інше солоденьке. Про головні переваги цього смаколика розповів відомий лікар.