Збалансоване харчування і його переваги: лікарка-дієтолог назвала 5 причин намагатися утримувати баланс

Дієти та харчування
684
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Чимало людей люблять дотримуватися різних дієт і захоплюються здоровим харчуванням. Аби тримати баланс, вони підбирають продукти, які можна їсти, а від яких краще утриматися. Раніше ми писали, чи залежить апетит від кольору тарілки, а тепер розкажемо, які переваги збалансованого харчування.

Віце-президент дієтологів України Оксана Скиталінська розповіла, чому важливо дотримуватися балансу під час їжі. Зі слів експерта, саме він дає сили та здоров'я. А ще, збалансоване харчування в дитинстві зменшує ймовірність негараздів зі здоров’ям у дорослому віці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Експерт розповіла, що в тарілці повинні бути білки, вуглеводи і овочі. Пропорції перших — по чверті. Овочів — половина тарілки.

Збалансоване харчування забезпечує організм енергією, щоб ми не лише мали сили рухатись, але щоб всі біохімічні процеси в нашому тілі відбувалися з мінімумом "поломок" та відхилень, щоб був менший ризик багатьох хвороб, включаючи деякі види раку, а також щоб економно використовувались резерви здоровʼя,

— зазначила Оксана Скиталінська.

Збалансоване харчування і його переваги: лікарка-дієтолог назвала 5 причин намагатися утримувати баланс - фото №1
brgfx

Додала, що маючи збалансоване харчування, іноді можна побалувати себе і цукеркою. У залежності від стану здоров'я, віку та потреб,здорові вуглеводи та жири можуть регулюватися. Комусь потрібно більше клітковини, комусь — білка.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали, чи дійсно розчинна кава гірша, ніж натуральна. Лікар-дієтолог розповів, що краще пити, і чи корисна кава взагалі.

Головне фото: jcomp