Відпочиваємо і стаємо стрункішими. 8 легких вправ у басейні для схуднення та підтримки гарної форми

Фітнес
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

У басейні можна не тільки відпочивати, а й робити свою фігуру стрункішою. Тренування в басейні — це ефективний спосіб займатися кардіо та силовими вправами з мінімальним ризиком виникнення травм. Завдяки опору води, ви можете виконувати силові вправи без використання додаткових навантажень або спеціального обладнання. Крім того, вода знижує тиск на суглоби, тому тренування в басейні ідеально підходять для людей, які страждають на артрит або для відновлення після травм.

Ось 8 простих вправ, які ви можете зробити у басейні. Беріть на замітку!

Отдыхаем и стаем стройнее. 8 легких упражнений в бассейне для похудения и поддержания красивой формы - фото №1
Related video

Прогулянка

Встаньте в мілкій частині басейну, обличчям до протилежного боку, і почніть рух уперед. Поверніться та встаньте у вихідне положення, роблячи махи руками та імітуючи прискорену ходьбу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Пробіжка

Почніть з одного кінця неглибокої сторони басейну. Замість кроків, бігайте та набирайте трохи повітря перед кожним кроком.

Удари колінами

Спирайтеся руками та спиною на бортик басейну. Уявіть, що ви їдете на велосипеді, підтягуючи одне коліно до поверхні води, а потім "натискаєте на педалі" і повертайте ногу у воду.

Чергуйте ноги спочатку піднімаючи коліно вгору і всередину, а потім випрямляючи ногу. Ця вправа допоможе тренувати нижню частину тіла та підвищити частоту серцевих скорочень.

Жабка

Стоячи обличчям до стіни басейну, покладіть голову на руки або візьміться за край стіни чи поручня. Зігніть ноги в положення жаби, а потім відштовхніть ноги прямо по діагоналі в кожну сторону і поверніться в центр для наступного руху.

Згинання рук на біцепс

Розкиньте руки в боки та стисніть пальці. Зігніть лікті й передпліччя так, щоб долоні притиснулися до плечей. Поверніть руки у вихідне положення та повторіть вправу. Якщо вода доходить до грудей, це створить більший опір.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Розширення трицепса

Встаньте прямо і притисніть обидва лікті до боків. Зігніть руки в ліктях під кутом 90 градусів, так щоб вони були перед вами, а передпліччя паралельні дну басейну. Підніміть руки вгору та опустіть назад через воду, випрямляючи руки за собою та напружуючи трицепси. Поверніться до зігнутих ліктів і повторіть вправу.

Жим від грудей

Встаньте прямо і витягніть руки убік під водою. Розкрийте долоні та стисніть пальці разом. Потім з'єднайте пальці перед собою, неначе обіймаєте дерево. Якщо хочете посилити навантаження, переверніть долоні так, щоб вони були звернені у зворотне положення, коли повернете руки убік. Повторіть цю вправу 10 разів.

Віджимання

Встаньте у воді, поставивши ноги за кілька сантиметрів від стінки басейну, а руки на краю басейну, на ширині плечей. Зігніть лікті убік, опускаючись у стійку для віджимань. Випряміть руки, щоб повернутися у вихідне положення. Повторіть цю вправу 12 разів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, чи корисно  проходити 10 тис. кроків  щодня. Користь у ходьбі, звичайно, є, але прив'язуватися до цифри в 10 тис. не варто.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.