Чому спати в костюмі “Адама і Єви” корисно: відповідь лікарів
Коли мова заходить про покращення здоров'я, навряд чи хтось з нас відразу подумає про сон голяка. Проте, виявляється, у такого сну є багато переваг. Яких саме - розповідаємо у цій статті на HOCHU.UA.
Лікарі центру інтегративної медицини i-MED розповіли, які позитивні зміни чекають на тих, хто наважиться спати влітку без одягу.
Запобігає розвитку або посиленню молочниці у жінок. Так, дріжджеподібні грибки роду Candida люблять зростати в теплих та вологих місцях. Якщо ви носите тісну або не натуральну спідню білизну, то сприяєте розмноженню цих грибків і можливій появі молочниці. Іншими словами, підтримуйте здоровʼя жіночих органів, “провітрюючи” інтимні зони.
Покращує стан шкіри. Коли ви спите голяка, шкіра дихає і ніщо не заважає її оновленню. Такі люди менш схильні до подразнень шкіри, появи екзем та дерматитів. Також швидше загоюються рани або мікротравми на шкірі.
Покращує кровообіг. Під час сну кров має вільно циркулювати по всьому організму. Піжами та резинки спідньої білизни часто перетискають певні ділянки тіла і перешкоджають вільній циркуляції крові. Через це на ранок ви можете почувати себе втомленими або розбитими.
Покращує чоловіче здоровʼя і фертильність. Боксери, сліпи та інші моделі чоловічої білизни, які щільно прилягають до тіла, мають найнебезпечніший вплив на репродуктивне здоровʼя чоловіків. Зокрема, вони здатні сильно зменшити концентрацію сперматозоїдів і погіршити якість сперми. Це пов'язано з тим, що підвищується температура мошонки, а це негативно впливає на кількість сперматозоїдів та їхню життєздатність.
Покращує стосунки у парі. Коли шкіра партнерів контактує між собою, в організмі виробляється “гормон кохання” - окситоцин. Це сприяє зміцненню прив'язаності між партнерами, формуванню у них відчуття безпеки та зменшенню тривожності.
Допомагає швидше заснути та покращити якість сну. Температура тіла знижується і мозок отримує сигнал, що настав час відпочивати. Це сприяє тому, що ми засинаємо швидше. Водночас створюється ідеальна температура для вироблення “нічних” гормонів - мелатоніну та гормону росту.
Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Також раніше ми розповідали про вазони, які допомагають гарно спати. Якщо вони ще не стоять у вас в спальні - час це виправити!
Фото: freepik.com