Морозиво при ангіні? На здоров'я! Розповідаємо, чому воно полегшує біль і яке краще вживати

Здоров'я
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото морозиво у ріжку
Фото: novograd

Морозиво може зменшити больові відчуття у горлі

Дряпання в горлі, біль при ковтанні та інші симптоми можуть бути ознаками ангіни. Щоб зменшити больові відчуття можна вживати теплі напої та деякі продукти. Раніше ми писали, як відновитися після хвороби , а зараз поговоримо, як зменшити біль у горлі за допомогою морозива.

Болі у горлі можуть бути поширеними при станах викликаних  вірусними або бактеріальними інфекціями. Також це може бути результатом факторів навколишнього середовища, таких як сухе повітря або дим, розповідає доктор Джаянт Тхакурія для healthshots . Щоб біль відчувався менше часто вживають морозиво, яке може усунути дискомфорт.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Чи корисне морозиво при ангіні

У 2020 році було проведене дослідження , яке виявило, що морозиво може надати тимчасове полегшення при ковтанні та болю у горлі. 

Холодна температура допомагає знеболити горло, зменшуючи біль і запалення. Крім того, гладка текстура може бути м’якішою для болю в горлі та подряпин у горлі порівняно з грубою або гострою їжею,
розповідає доктор Тхакурія.

Морозиво може чудово полегшувати симптоми, але воно не є ліками.

Які види морозива вживати при ангіні

Зараз можна  придбати багато смаків і типів морозива, тому можна розгубитися. Обирайте вершкові, м’якіші сорти, які не дратуватимуть горло. Ваніль та інші м’які смаки стануть кращим вибором, адже сильні та кислі смаки, такі як цитрусові чи шоколад, можуть посилити подразнення. Крім того, потрібно уникати морозива з додаванням горіхів, цукатів, крихти або хрустких шматочків, які можуть ще більше подразнювати чутливе горло.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали про алергію та що може її викликати. На які симптоми потрібно звернути увагу та полегшити відчуття.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.