Щоб спека не завадила планам: як охолоджуватися влітку

Здоров'я
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото голуб п'є воду
Фото: zhzh.com.ua

Потрібно знати, як поводитися, коли дуже спекотно

Спека може надзвичайно стомлювати і виснажувати організм. Тому, щоб гарно почуватися, потрібно дотримуватися деяких правил вдома, на вулиці та в офісі, щоб не постраждати від теплового удару.

При спекотній погоді треба охолоджувати свій організм. Як робити це правильно, щоб не застудитися та не захворіти, розповідає moz.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Рекомендації для спекотної пори від Міністерства охорони здоров’я

Кондиціонер - чудове рішення, щоб охолодитися у спеку, але не потрібно вмикати його на дуже низьку температуру, якщо ви щойно прийшли з вулиці. Краще знижувати температуру поступово і не сидіти навпроти техніки, щоб не застудитися.

Багато води. У спеку необхідно багато пити, адже у такі дні організм втрачає значно більше рідини, яку необхідно поповнювати. Краще вживати не надто холодні напої, адже уже холодна вода чи смузі можуть викликати судоми шлунка. Напої, що містять кофеїн, алкоголь чи багато цукру призводять до більших втрат рідини, тому обирайте звичайну воду.

Ванна чи душ. Добре охолодитися допоможе приймання ванни чи душу. Але знижуйте температуру поступово.

Фізичні навантаження . Фізичні навантаження краще перенести на вечірній час. Займатися у спеку фізкультурою чи працювати на городі - не найкраща ідея.

Прогулянки. Краще здійснювати вечірній променад, а при потребі намагайтеся вдень перебувати у тіні.

Захист голови . Пам’ятайте, що захищати голову потрібно головними уборами.

Провітрювання . Намагайтеся провітрювати кімнату рано вранці та пізно ввечері. Щоб зберегти прохолоду у приміщенні, варто закривати штори на день.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, як краще харчуватися у спеку , щоб не почуватися зле. Адже не усі продукти підходять для спекотного раціону.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.