День похмілля - традиційно, на Новий рік: чому виникає та як його позбутися
Похмілля може викликати сильний дискомфорт і неприємні відчуття
1 січня у світі відзначають одразу кілька свят: Новий рік, Всесвітній день сім’ї та День похмілля. Після новорічних свят багато людей, які напередодні дозволили собі випити трохи більше звичної норми можуть відчувати симптоми похмілля.
Похмілля - це наслідок зловживання алкоголем. Це неприємний стан після вечірки чи застілля, який супроводжується головним болем, нудотою, тремтінням кінцівок, слабістю та дезорієнтацією. Як полегшити симптоми та що краще приймати, розповідає onclinic.
Симптоми похмільного синдрому
-
Занепад сил;
-
спрага, сухість у ротовій порожнині;
-
інтенсивне потовиділення;
-
біль у животі;
-
безсоння;
-
почервоніння очей;
-
звукова та світлова гіперчутливість;
-
нудота та блювання;
-
тремор кінцівок;
-
запаморочення;
-
порушення пам'яті;
-
зниження концентрації уваги;
-
погіршення координації руху;
-
тривожність, дратівливість, депресія;
-
тахікардія, гіпертензія.
Скільки триває похмілля
Симптоми можуть проявлятися впродовж доби після припинення вживання спиртного або довше. Значення має вага тіла, кількість випитого та його міцність.
Як швидко зняти похмілля та головний біль
Найкращі ліки проти похмілля - достатній сон в прохолодному приміщенні та прогулянки на свіжому повітрі. Потрібно відновити водний баланс. Найкраще пити розсіл, бульйон, негазовану воду, чай чи томатний сік.
Універсальних препаратів проти похмільного синдрому не існує. Тому рекомендовано не вживати велику кількість алкоголю, не змішувати його між собою, добре закушувати та не сідати за кермо у стані похмілля.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.