Корисні підказки для "пожирачів" їжі
Люди, які є прихильниками дієт добре знайомі з почуттям голоду, який стає таким сильним, що “відбирає розум”. Так діє на людину емоційний голод. Це відчуття часто супроводжує жінок перед критичними днями, коли неможливо відірватися від вмісту холодильника.
Фітнес-тренер та нутрициолог Віктор Мандзяк рекомендує в instagram 3 потужні лайфхаки, які стануть у пригоді людям, що мріють бути стрункими. Отож, розповідаємо, як впоратися з гидким, надокучливим і неймовірно сильним відчуттям голоду.
Не завжди ми хочемо їсти лише коли голодні. Якщо людину оточує смачна їжа, то бажання споживати її ніяк не пов'язане з фізіологічною потребою у калоріях.
Лайфхак №1 - Домовитися з собою, коли їсти
Завжди має бути чіткий графік приймання їжі. Не дозволяйте собі порушувати його, адже з часом сформується звичка і дотримуватися чіткого графіка буде простіше. Кава чудово смакує без солодощів, а перегляд кіно не стане нудним від відсутності попкорну.
Лайфхак №2 - Будьте зайняті
Найчастіше почуття голоду виникає, коли людині нудно. Тому не дозволяйте собі нудьгувати і займайтеся справами. Окрім роботи знайдіть собі цікаві заняття чи хобі: гуляйте, читайте, вивчайте мови, спілкуйтеся з друзями.
Лайфхак №3 - Харчування має бути ситним
Якщо їжа, яку ти вживаєш не насичує тіло, то постійний голод буде супутником. Ситна їжа та, яка має багато клітковини і білка. Овочі, фрукти, бобові, крупи, бульба не смажена чи фрі, нежирне м’ясо, молочні продукти, яйця та риба добре насичує і смакує не гірше за ковбаси та торти.
Раніше ми розповідали, які продукти люди обирають через їхній смак. Насправді така продукція викликає справжнє звикання.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.