Як схуднути без зусиль, просто переглянувши свої харчові звички: дієтолог рекомендує

Дієти та харчування
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Для ефективного схуднення одного бажання буває замало. Потрібна сила волі, витримка, готовність змінити спосіб життя та переглянути свої харчові звички. Тому не варто одразу ставити великі цілі, краще рухатися маленькими кроками, але з постійною регулярністю.

Існує багато способів досягти успіху у боротьбі з зайвим кілограмами. Рекомендації у цій непростій справі для досягнення мети, пропонує дієтолог та магістр психології здоров'я Генрієтта Грем для theconversation.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Як схуднути без зусиль, просто переглянувши свої харчові звички: дієтолог рекомендує - фото №1

Коли ви починаєте робити певні дії для схуднення, на початку це може здаватися простою справою, особливо при задовільному результаті. Але з часом вага починає стояти на місці і видимих покращень у зовнішності не помітно. Тоді починає втрачатися мотивація і людина вертається до своїх звичок.

Саме тоді буде корисно спробувати методику незначних змін. Вона полягає у тому, що людина поступово починає зменшувати кількість їжі, тобто з'їсти на одну цукерку менше щодня діє краще, ніж відмовитися від солодкого взагалі, але через короткий час повернутися на початок.

Невеликі зміни можуть бути значно ефективнішими, адже з часом вони спонукають вносити зміни більшого масштабу,

- зазначає Генрієтта Грем.

Як розробити власні невеликі зміни

Як схуднути без зусиль, просто переглянувши свої харчові звички: дієтолог рекомендує - фото №2
  1. Введіть собі правило ходити при розмові. Це може бути розмова з друзями чи телефоном. Зайві 20-30 хв ходьби непомітно дозволять спалити до 100 ккал щодня.

  2. Робіть перерви між справами. Хапайтеся за будь-яку можливість. Кілька хвилин у рекламних паузах при перегляді телевізора дадуть вам час на виконання нескладних вправ. Деякі люди ввели правило присідати, чекаючи, поки закипить чайник. Такі дрібні речі допомагають непомітно спалювати калорії.

  3. Уникайте доповнювати їжу. Маленький шматочок сиру, майонез, соуси здатні додавати зайві калорії і підсилювати апетит. У довгостроковій перспективі відмова позитивно вплине на організм.

  4. Кілька чашок капучино, гарячого шоколаду чи лате, щодня наповнюють зайвими калоріями. Якщо відмовитися від вживання неможливо, зменште розмір чашки і надавайте перевагу чорній каві, без зайвих добавок, цукру і сиропу.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Ці невеликі зміни значно легше запровадити у ваше повсякденне життя, і, на відміну від більших змін, вони не вимагатимуть додаткового часу та надзвичайних зусиль з вашого боку. Але з часом ви помітите зміни у фігурі і вазі, які заохотять вас робити і досягати більших успіхів. Раніше ми розповідали, як боротися з відчуттям голоду без шкоди для здоров'я.