Покращиться стан шкіри та зміцниться здоров'я кишечника: який сезонний фрукт повинен бути на вашому столі взимку

Дієти та харчування
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Не так давно ми писали про  7 ключових переваг спаржі, які змусять вас включити її у свій раціон. А в цьому матеріалі поділимося інформацією про користь одного дуже популярного та смачного фрукта.

Під час зимового сезону супермаркети ледь не переповнені мандаринами, які не можна проігнорувати через їх привабливий аромат. Крім чудового смаку, ці цитрусові несуть в собі велику користь для здоров'я.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Мандарини, насичені вітаміном С, відіграють ключову роль у підтримці здоров'я шкіри, загоєнні ран, і стимулюють імунітет. Наявність міді в цих фруктах сприяє виробленню еритроцитів і полегшує засвоєння заліза. Крім того, вміст клітковини в мандаринах сприяє живленню корисних кишкових бактерій, сприяючи травленню та знижуючи ризик розвитку хронічних захворювань, таких як діабет і серцеві захворювання.

Регулярне вживання мандаринів призводить до численних корисних ефектів для організму. Про це розповіла дієтологиня  Емі Ріхтер.

1. Багаті антиоксидантами.  Флавоноїди, які входять до складу мандаринів, є потужними антиоксидантами, що захищають організм від вільних радикалів, які можуть спричинити окислення та викликати старіння, розвиток серцево-судинних та онкологічних захворювань.

2. Зміцнюють імунну систему.  Великий вміст вітаміну С в мандаринах підвищує імунітет, сприяючи функції імунних клітин та боротьбі зі шкідливими мікробами.

3. Зміцнюють здоров'я кишечника. Розчинна клітковина у мандаринах утворює гель в травному тракті, поліпшуючи травлення, а нерозчинна клітковина може сприяти схудненню.

4. Зменшують ризик утворення каменів у нирках.  Мандарини можуть знизити ризик утворення каменів у нирках, що допомагає попереджувати болісні симптоми.

Покращиться стан шкіри та ззміцниться здоров'я кишечника: який сезонний фрукт повинен бути на вашому столі взимку - фото №1

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також дізнайтеся, як розвантажити організм після святкових застіль. Не пропустіть поради психодієтолога.