Їсти чи забути назавжди: на що звернути увагу при виборі хліба

Дієти та харчування
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото види хліба
Фото: tasteof.

Потрібно обирати корисний і поживний хліб

Люди, які дотримуються формули здорового харчування обирають для себе цілозерновий, темний або з висівками, хліб і намагаються уникати білої та свіжої випічки. Проте мало споживачів здогадуються, що зараз виробники “грішать” підфарбовуванням темного хліба барвниками та додають цукровий сироп, тому щодо користі можна посперечатися.

Полиці магазинів переповнені різноманітним хлібом, тому потрібно добре вивчати склад продукції. На які важливі моменти потрібно звернути увагу при виборі хліба, щоб отримати максимум користі, розповідає дієтолог Тетяна Лакуста.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Помел борошна. Потрібно звернути увагу, що стоїть в складі на 1 місці. Найбільш грубі види мелення (такі сорти, які мелють з цільного зерна, без очищення борошна від оболонки зернятка) - обойне та обдирне є найпоживнішими по складу мінералів та вітамінів. Далі ідуть другого, першого і вищого - вони більше містять крохмалю, менше клітковини та мінералів.

Кількість складників. Найкращим видом хліба вважається продукт, який має у складі найменшу кількість складників.

Головне у хлібі - це вид борошна, що на першому місці в складі і відсутність доданих цукрів.

На фото корисний хліб
Фото: instagram.com/dr.lakusta
На фото корисний хліб
Фото: instagram.com/dr.lakusta
На фото некорисний хліб
Фото: instagram.com/dr.lakusta
На фото некорисний хліб
Фото: instagram.com/dr.lakusta
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про неймовірну користь сала. Скільки можна вживати кожного дня та яке краще обрати для повної насолоди.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.