На пустий шлунок чи після ситного обіду? Коли краще їсти солодке, щоб не нашкодити здоров'ю

Дієти та харчування
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Найкращий час для вживання солодкого
Їсти солодке. Фото: znaimo

Чи можна їсти солодке у будь-який час, а можливо не вживати його взагалі?

Організм вимагає солодкої їжі досить часто. Хтось ласує десертом до ранкової кави, інші насолоджуються в обідню перерву, а для багатьох людей найкраще смакує солодка радість до вечірнього перегляду фільму. Але багато солодкого може позначитися на фігурі, тому потрібно знати, як їсти і не гладшати.

Чи є ідеальний час для вживання солодкого, розповідає нутриціолог Ірина Дубровіна в instagram. Коли солодке дасть максимальну кількість насолоди та дофаміну і не вплине негативно на здоров’я, дізнаємося далі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

🧁Нутриціолог розповідає, що їсти солодке зранку, на голодний шлунок - невірна стратегія. Адже тоді солодка їжа простимулює стрибок глюкози і інсуліну в крові. Який стрімко злетить і так само швидко впаде, а людина за 2-3 години знову захоче їсти.

🧁Вживати солодощі ввечері також не є найкращим варіантом. Адже надлишок швидких вуглеводів може спричинити набір ваги.

🧁Тож, найкращим часом, щоб побалувати себе солодкою їжею є десерт після обіду, тобто після основного прийому їжі. Нормальна їжа тут буде виступати, як буфер і сповільнить стрибок глюкози у крові спричинений солодким.

🧁Ще одним безпечним варіантом є вживання солодкого після силового тренування. Але мова не іде про відро морозива чи половину торта. 30-40 грамів продукту з високим глікемічним індексом, наприклад банан, курага, фініки чи батончик заповнить витрачений за тренування глікоген в печінці і зупинить катаболічні процеси.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Більшість людей не уявляє своє життя без цукру. Але цілком можливо відмовитися від нього і подивитися, як зміниться організм від такого рішення.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.