Гантелі, скакалка чи м'яч? Фітнес-тренер назвала спорядження для тренування вдома

Фітнес
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Нині не кожен українець має змогу тренуватися у спортзалі. Проте займатися фітнесом і слідкувати за своїм тілом вдома, без допомоги тренера, може кожен. Раніше ми писали, як правильно тренуватися у спеку , а тепер розкажемо, яке спортивне спорядження стане у пригоді для домашніх тренувань.

Фітнес-тренер Марина Боржемська назвала ефективне спортивне спорядження для домашніх тренувань. Зі слів експерта, воно допоможе під час занять, навіть якщо поруч немає тренера.

Фітнес-резинки. Вони бувають різної складності: вузькі чи широкі. Саме від ширини міняється рівень навантаження на м'язи.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Обважнювачі для рук та ніг. Вони створять додаткове навантаження, що сприятиме підтягуванню м'язів. Обирайте ту вагу і розмір, які для вас комфортні.

Гантелі для фітнесу. Таке спорядження стане у нагоді, якщо ви хочете пропрацювати м'язи рук, плечей, спини та грудей, ніг та сідниць.

Гантелі, скакалка чи м'яч? Фітнес-тренер назвала спорядження для тренування вдома - фото №1

Скакалка. Скакалка спалює калорії, прискорює метаболізм і покращує координацію.

М’яч для фітнесу. Це — домашній “тренажер” для гнучкості тіла. Він покращує рівновагу, осанку і загальне самопочуття.

Гімнастичний ролик для преса. Він допомагає зробити рельєфний живіт і покращує тонус тіла.
Масажний ролик. З його допомогою ви зможете розслабити м’язи після тренування, а також - поліпшити загальну мобільність тіла.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Килимок для йоги. Він створений для безпеки та комфорту під час тренування. Займаючись на підлозі, ви можете натерти коліна або послизнутися.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як за допомогою фізичних вправ, швидко знизити рівень тривожності. Експерт розповіла про вплив фітнесу на психологічне здоров'я.

Фото: Freepik