Всього три вправи - і у вас будуть сідниці мрії! Круті поради від тренера

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Всі ми мріємо про гарне підтягнуте тіло, виразні м'язи і накачані сідниці. Проте не всі знають, що досягнути хорошого результату можливо в домашніх умовах, без виснажливих тренувань у тренажерному залі. Сідничні м'язи потрібно розвивати та тренувати, адже вони допомагають нам рухатися і стояти.

А поліпшити свою фігуру і зробити сідниці пружними, можна за допомогою простих, але ефективних вправ. На жаль, не всіх жінок природа нагородила пружними сідницями, проте наблизитися до ідеалу можливо, інформує korisno, за рекомендаціями сертифікованої фітнес-інструкторки з пілатесу та тренерки Жа.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Всього три вправи - і у вас будуть сідниці мрії! Круті поради від тренера - фото №1

Човник

Всього три вправи - і у вас будуть сідниці мрії! Круті поради від тренера - фото №2

Вправа виконується на рівній поверхні, для зручності можна підстелити килимок. Ляжте на килимок обличчям донизу. Руки і ноги тримайте витягнутими. Стегна потрібно притиснути до килимка з максимальною міцністю, а ноги і руки підніміть над ним. Не забувайте дивитися вперед, а не в підлогу.

Далі піднімаємо одночасно праву ногу і ліву руку на кілька сантиметрів і поверніться в початкове положення. Вправу повторюємо з іншою частиною тіла.

Вправу необхідно повторювати 10 разів чергуючи сторони і контролюючи вдихи.

Плечовий місток

Всього три вправи - і у вас будуть сідниці мрії! Круті поради від тренера - фото №3

Ця вправа виконується так: лягаєте  на килимок обличчям догори, коліна потрібно зігнути, а ступні міцно притиснути до підлоги. Ноги розставляєте на ширині стегон,  руки тримаємо випрямленими. Їх потрібно покласти з двох боків. Стегна піднімаємо вгору на видиху, а сідниці і внутрішню сторону стегон - стискаємо. При цьому ваше тіло має знаходитися на прямій лінії від коліна до плеча. Рахуємо до 10 і займаємо початкове положення.

Для хорошого результату вправу необхідно повторювати не менше 10 разів.

Плечовий місток на одній нозі

Всього три вправи - і у вас будуть сідниці мрії! Круті поради від тренера - фото №4

Лягаєте на килимок і згинаєте ноги у колінах.Руки покладіть вздовж корпусу, для кращої ефективності можна розмістити долоні під стегнами, це забезпечить кращу підтримку. Праву ногу підіймаємо і випрямляємо коліно, спрямовуючи носок до стелі.

Потрібно одночасно піднімати таз і тягнути праву ногу вгору, при цьому сильно стискаючи сідниці. В цьому положенні тримаєтеся кілька секунд, а потім робите повтор  вправи з протилежного ногою.

Чергуючи ноги повторюєте вправу по 10 разів.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо приймання тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Виконуйте вправи регулярно і не припиняйте робити їх після досягнення результату. Чергуйте навантаження, щоб не втомитися від одноманітності. Не дозволяйте собі лінуватися, адже пружна попа вимагає значних зусиль над собою.