Ідеальні сідниці: комплекс домашніх тренувань від фітнес-тренерки Марини Боржемської

Фітнес
Тамара Черкасова

Тамара Черкасова

Журналістка

Як накачати собі красиву попу? Які вправи будуть найефективнішими? На що звернути особливу увагу при їх виконанні? З цими питаннями редакція Хочу звернулася до фітнес-тренерки, телеведучої та мами Марини Боржемської. Яку відповідь ми отримали – дізнайтеся в нашому ексклюзивному матеріалі.

Знайти ефективні вправи можна навіть в інтернеті, пояснює тренерка.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Безкоштовно, ефективно та швидко все можна зробити за рахунок Інтернету. Також можна зайти на мою сторінку і знайти безліч тренувань, які можна виконувати вдома,

– каже Марина Боржемська.

Фітнес-тренерка не радить зосереджувати увагу виключно на сідницях, оскільки м’язи мають працювати комплексно.

Якщо ви будете працювати виключно над п’ятою точкою, то гарного оформлення тіла не буде. Завжди має працювати верх та низ. Якщо ми говоримо про те, щоб зробити акцент на нижній частині тіла, тоді потрібно хоча б двічі на тиждень робити тренування на нижню, і один раз на верхній. У своїх тренуваннях я працюю з усіма групами м’язів і комплексно підходжу до певних частин тіла,

– підкреслює вона.

Вправи для гарних сідниць  від Марини Боржемської

Ідеальні сідниці: комплекс домашніх тренувань від фітнес-тренерки Марини Боржемської - фото №1

Звичайно, існують вправи й виключно для сідниць. Для того, щоб створити "п'яту точку мрії", Марина Боржемська радить присідання, випади та станову тягу. Всі ці вправи можна виконувати вдома.

Присіди з різними варіаціями постановки ніг

Наприклад, на ширині плечей. Фітнес-тренерка підкреслює – у такому випадку важливо слідкувати, щоб коліна не виходили за носок, п’ятки не відривали від підлоги та відводити сідниці назад.

Присідання пліє 

Під час виконання цієї вправи потрібно слідкувати за спиною і не завалювати її назад. Також слідкуйте, щоб ноги стояли ширше за плечі.

Станова тяга

Її теж можна робити в домашніх умовах з гантелями.

Спинка рівна, руки міцно притуляємо до верхньої частини стегна і коли ми нахиляємося вниз, руки проводимо по верхній частині стегна. Потрібно відчувати, як натягується сідничний м’яз,

– підкреслює Марина Боржемська.

Випади

Для гарних сідниць можна робити й випади назад. Коліно у рівень носка, кут 90 градусів під коліном. Відводьте ноги назад і концентруйтеся на сідницях.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Щоб побачити гарний результат, потрібно займатися декілька місяців,

– наголошує фітнес-тренерка.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація щодо здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, носить виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Раніше ми писали про те, чи реально створити ідеальну фігуру за 7 днів. На жаль, так швидко досягнути видимих результатів не вийде.