Ранкова зарядка на все тіло від фітнес-тренерки Аніти Луценко (ВІДЕО)

Фітнес
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Виконання вправ вранці може принести користь здоров’ю, зокрема поліпшити сон і зосередитися протягом дня. Тому не зволікайте та додавайте ранкову зарядку в список важливих щоденних справ. А які вправи краще зробити — дізнайтеся з відео від Аніти Луценко.

Зарядка для всього тіла від Аніти Луценко

Коли справа доходить до фізичних вправ, найкращий час дня для тренування – це той, який ви зможете приділяти зарядці постійно. Тренерка "Зважених та щасливих" Аніта Луценко показала, які вправи слід виконувати під час ранкової зарядки, щоб зарядитися бадьорістю та підтримувати своє фізичне здоров'я. Ранковий комплекс вправ займе всього близько 9 хвилин, але принесе багато користі здоров'я.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Якщо ж ви досі не знаєте, навіщо взагалі робити зарядку, то ознайомтеся зі списком переваг ранкових вправ:

  • Ранкове тренування може задати тон здоровішому дню. Наприклад, в одному з досліджень , 2680 студентів виконали 15-тижневу програму вправ. Щотижня передбачалося три 30-хвилинні сеанси кардіо. Студентів не просили змінити свій спосіб харчування. Тим не менш, ті, хто дотримувався програми, вибирали здоровішу їжу, наприклад, їли менше червоного м’яса та смаженої їжі.

  • Регулярні фізичні вправи підвищують енергію та зменшують втому. Коли ви тренуєтеся, кисень і поживні речовини надходять до серця та легенів. Це покращує серцево-судинну систему, витривалість і загальну витривалість.

  • Фізична активність також покращує фокус і концентрацію, незалежно від того, коли ви її робите. Але якщо вам важко зосередитися протягом дня, ранкове тренування може бути просто квитком.

  • Фізична активність — природний засіб від стресу. Під час фізичних вправ мозок виробляє більше ендорфінів, нейромедіаторів "гарного самопочуття", що викликають кайф бігуна. Це також відволікає увагу від тривожних думок.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Раніше ми писали про головні фітнес-тренди 2024 . В цьому році буде актуальний… ШІ-фітнес!