Швидко та ефективно! 11-хвилинне тренування від Аніти Луценко, яке допоможе схуднути до Нового року (ВІДЕО)

Фітнес
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

До Нового року залишається менш ніж два тижні, а ви досі не привели своє тіло в форму? Тоді ловіть швидке і дуже ефективне тренування від відомої тренерки, яке допоможе швидко схуднути та підтягнути фігуру в домашніх умовах.

Щоб позбутися зайвої ваги та зробити струнку фігуру, не обов'язково відвідувати спортзал. Підбір правильного комплексу вправ та їх систематичне виконання без пропусків допоможуть вам швидко побачити перші результати.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Хоча до Нового року залишається не так вже й багато часу, цей комплекс вправ від Аніти Луценко допоможе вам скинути зайві кілограми та зміцнити тіло. Так-так, регулярні фізичні навантаження допомагають не лише схуднути, але й тримати у тонусі здоров'я та почуватися енергійно. Фізичні вправи є корисними для всіх — незалежно від віку, статі та професії, особливо в сучасному світі, де багато майже цілими днями не рухаються.

Тренерка Аніта Луценко продемонструвала тренування для всіх груп м'язів вдома. Це 11-хвилинне тренування потрібно виконувати безперервно — тобто зупинок між вправами не має бути. Саме така методика допомагає швидко худнути та досягати результату.

Ці фізичні вправи орієнтовані на всі тіло, з особливим акцентом на руки. Для їх виконання потрібен лише килимок та вода, жодного додаткового обладнання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Вас також цікавить, як зробити тонку талію? Ми знаємо про секретні вправи, які допоможуть прибрати жир з області живота та зробити фігуру "пісочний годинник". Збережіть собі це тренування, яке допоможе швидко досягти мети.