Спати і худнути - мрія кожного! Розповідаємо, як сон впливає на вагу

Фітнес
503
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Зображення жінки, яка спить за робочим столом
Фото: zprz.city

Відома тренерка розвінчує міфи

Жінки часто пов'язують негативні результати схуднення з недостатньою кількістю сну. Здається і тренуються в повну силу, правильно харчуються, відмовляються від алкоголю, але мало сплять і тому вага стоїть на місці. Але чи дійсно існує зв'язок між нічним відпочинком і вагою, розбираємося далі у матеріалі.

На це бентежне питання дає відповідь відома фітнес-тренерка Аніта Луценко  на своїй сторінці в instagram. Вона чітко пояснює, чому це поширений міф не має права на існування.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Аніта розповідає, що якщо їжа не потрапила вашими руками в рот, вона не може з’явитись в жирових запасах від надлишку, того що ви поклали чи випили  - це проти всіх відомих законів природи.

Отож, коли ми погано спимо чи пізно лягаємо спати - ми починаємо наступного дня просто більше їсти і їсти більше солодкої, жирної їжі, фастфуду. І саме це є причиною надлишку ваги, а не просто відсутність сну.

Кількість жиру в нашому тілі залежить від кількості ккал, що фізично, реально були покладені в рот вашими руками. Якщо ви не поклали гроші в гаманець - вони там не можуть самі з’явитись,
зазначає Аніта.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нестача сну це не тільки нестача енергії, яку потім організм намагається компенсувати більшою кількістю швидких вуглеводів, а й уповільнення обміну речовин. Тому намагайтеся створити собі сприятливі умови для сну і не зловживайте смачними перекусами протягом дня, адже вони негативно позначаться на вашій фігурі.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.