ТОП-5 причин, які не дають схуднути: зізнання дієтолога
Поширені помилки, які допускають люди, що худнуть
Люди, які понад усе прагнуть схуднути можуть вдаватися до різноманітних способів, щоб побачити результат. Це можуть бути модні дієти, виснажливі марафони чи суворі обмеження, які не призводять до втрати ваги. Тому потрібно врахувати помилки, які заважають побачити омріяні цифри на вагах.
На думку лікаря і консультанта з питань фітнесу та харчування Кріса Мора є 5 поширених помилок, які заважають худнути. Які саме, розповідаємо далі.
З віком в організмі відбуваються природні зміни, тому втрачати вагу значно важче. Метаболізм також природно сповільнюється з часом, тобто спалюється менше калорій у спокої. Тому ефективний план схуднення має складатися з збалансованого харчування, багатого цільними продуктами та регулярної фізичної активності.
5 найбільших помилок при схудненні, які заважають схуднути
Постановка нереалістичних цілей
Не варто мріяти скинути 50 кг за місяць. Краще мати реальні цілі, щоб не втратити мотивацію.
Довіряти лише вагам
Ваги - це корисний пристрій, який допомагає відстежувати прогрес, але вони не єдиний інструмент вимірювання прогресу. Збільшення м’язів може компенсувати втрату жиру, що все ще є позитивним результатом, навіть якщо вага залишається незмінною.
Бездумне скорочення калорій
Скорочення калорій без урахування поживної цінності їжі може призвести до втрати енергії та ускладнити можливість залишатися активним. Вибирайте поживні продукти, такі як овочі, фрукти, нежирні білки та цільні зерна, які дозволять бути енергійним протягом дн.
Пропускати приймання їжі
У бажанні схуднути пропуск їжі може мати зворотний ефект. Це призведе до переїдання пізніше.
Недостатня кількість білка та клітковини
Це поширена помилка більшості людей, які худнуть.
Раніше ми розповідали, як можна боротися з постійним відчуттям голоду. Можливо ваш порятунок полягає в інтервальному голодуванні.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.