Ніколи так не робіть! 5 найгірших способів схуднути

Дієти та харчування
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Як не можна худнути
5 способів неправильного схуднення. Фото: kamyanske.com.ua

Схуднення потребує зусиль та правильного підходу

Багато людей почали активно готуватися до літнього сезону відпусток. Більшість прагнуть знайти спосіб швидко схуднути , щоб не купувати купальник на розмір більший. Але потрібно уникати агресивних методів скидання ваги, щоб не заподіяти шкоду для здоров’я.

Зайві кілограми можуть зіпсувати настрій і очікування відпустки буде зовсім не радісним. Яких способів худнути варто уникати, щоб залишатися здоровим, розповідає фітнес-тренер Дмитро Глєбов у відео на tiktok.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

ТОП-5 найгірших способів скинути вагу

Жорсткі обмеження . Повна відмова від усіх смаколиків, харчування лише за обмеженим списком продуктів, інтенсивні фізичні навантаження - і це все з найближчого понеділка. Звучить звичайно круто, але… Насправді жорсткі обмеження призводять до зривів. Потрібно виробити для себе план, якому слідувати протягом довгого періоду часу.

Дієта на вікенд . Це якщо ви 5 днів харчуєтеся правильно, а на вихідні розслабляєтеся та перестаєте рахувати калорії. За такі потужні вихідні набирається надлишок калорій, який перекриває усі попередні дні. Контролювати кількість спожитих калорій потрібно постійно, інакше схуднення не буде.

Фізична активність без дієти . Це приблизно, як лисій людині придбати шикарний бант. Скільки б людина не займалася у залі, бігала чи плавала - якщо продовжувати харчуватися безконтрольно - діла не буде. Завжди працює комплексний підхід: тренування+харчування.

Ігнорувати силові навантаження. Звичайно, можна схуднути лише коштом дієти і кардіо. Але чи ви будете задоволені результатом - навряд. Силові вправи приводять у тонус м’язи, стимулюють синтез гормонів, зберігають м’язову масу. Вирішуйте - бути просто худим, чи красиво атлетичним.

Важко, але швидко. Багато людей ідуть на марафони, де обіцяють швидкий результат за 2,3, 5 тижнів коштом жорстких обмежень. Це спрацює, але на короткий проміжок часу. Це може призвести до зривів, депресії і проблем зі здоров’ям, коли після марафону ви розслабитеся і повернетеся назад до звичного способу життя.

Схуднення має бути здоровим, і з закріпленим результатом. А це потребує часу і постійного слідування плану.
каже фітнес-тренер
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми пропонували найкращу формулу здорового харчування . Оксана Скиталінська пояснює, які продукти потрібно обов’язково вживати для гарного самопочуття.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.