Не робіть так ніколи! Чому не можна ставити два будильники один за одним

Здоров'я
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Одне з найприємніших ранкових відчуттів кожної людини - це поспати якомога довше, особливо, коли ви втомлені . Адже так важко примусити себе прокинутися з першим сигналом будильника і зразу встати, а не боротися з бажанням викинути його у вікно і знову поринути у світ сну.

Проте ця нехороша звичка, яка властива практично кожному може стати причиною багатьох негараздів, які пов'язані не лише з запізненням на роботу. Якої шкоди може завдати організму відкладання будильника, розповідає в идання  huffingtonpost.co.uk .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Безперервний сон - це одна з найважливіших умов нормального функціонування нашого організму. Також це має важливе значення для нашого відновлення. Так  вважає Професор психіатрії відділення сну та хронобіології Медичної школи Перельмана Пенсільванського університету (США) Матіас Баснер .

На думку професора людина повинна прокидатися після першого ж сигналу, а не відстрочувати його щоразу на 10-15 хвилин. Інакше швидка фаза сну буде штучно перериватися, а це призводить до того, що людина не буде висипатися, почуватиметься в'ялою і може мати незадовільне самопочуття протягом цілого дня.

Ті пів години, які ви спите після першого сигналу будильника, принесуть менше користі, ніж якби спали, не прокидаючись, -

- розповів Баснер.

Не робіть так ніколи! Чому не можна ставити два будильники один за одним - фото №1

Якщо ви відчуваєте бажання "доспати" і можете це собі дозволити, то у цьому випадку варто виділити 30 хвилин або годину додаткового сну. Тоді швидка фаза сну мине і ви прокинетеся значно швидше.

Швидкий сон, ще називається "фазою швидких рухів очей", має вирішальне значення для наших снів, та здорового розвитку мозку. Фахівці Фундації сну додають, що швидкий сон здатен допомогти організму пробудитися, оскільки він активує центральну нервову систему і мозкову активність.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Кожен має свої таємниці легкого пробудження. Для когось це ранковий холодний душ, чашечка запашної кави, розсунуті штори чи домашня гімнастика . Встати з першим сигналом допоможе вам не поспішати, зібратися без зайвих нервів і нічого не забути.