Денні, нічні чи з крильцями? Як правильно обирати прокладки

Здоров'я
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото стелаж з прокладками
Фото: https://blitz.center

Такі незамінні речі для кожної жінки

Прокладки залишаються найкращим та найпростішим інструментом для місячних, адже ними найпростіше користуватися та дотримуватися правил гігієни. Людині, яка придумала цю гігієнічну річ варто встановити пам’ятник, принаймні подумки він отримує подяку від усіх жінок кожного місяця.

На полицях магазинів присутні безліч видів прокладок, які мають свої переваги та недоліки. Як обрати найкращі для себе, щоб не заважали, були комфортними, зручними та приємними, розповідає гінеколог Людмила Шупенюк.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Правила вибору прокладок

Правильно оцінити об’єм крововтрати (інтенсивність виділень), адже менструації бувають рясні, помірні та мізерні. Для рясних виділень потрібно обирати прокладки на 5-6 крапель, щоб не було протікання, адже неправильно підібрана прокладка може набратися за годину. При нормальних, не надто рясних виділеннях достатньо 4 краплі. При мізерних виділеннях іноді достатньо і щоденної прокладки.

Багато вважають, що краще взяти більше, ніж менше. Але у даній ситуації це не найкращий варіант, тому що коли прокладка завелика та використовується довгий час, особливо влітку, може викликати дискомфорт, потертості та неприємний запах.

Кількість прокладок на одну менструацію. Не варто розраховувати, що можна обійтися однією пачкою на весь період. Адже на рясні виділення треба брати на 5-6 крапель, при зменшенні - 4, а якщо зовсім мало - на щоденні прокладки.

Захист вночі. Якщо у вас проблема з протіканнями прокладки вночі, краще використовувати більші за розмірами, які щільно прилягають та захищають ваш сон нічні прокладки.

Якісний матеріал. Прокладка має бути з якісного матеріалу, тоненька, щільно прилягати до тіла, не натирала, не викликала дискомфорт та не псувала настрій.

Частота зміни. Навіть не заповнену прокладку потрібно змінювати кожні 2-3 години, щоб уникнути запальних процесів, бактеріальних вагінозів та алергічних реакцій.

Якщо ви будете правильно використовувати прокладки - це суттєво зменшить дискомфорт та не заподіє шкоду здоров’ю.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, коли і як використовувати щоденні прокладки. Та у яких випадках без них краще обійтися.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.