Не лише овочі та фрукти: найкращі продукти для здорового перекусу

Дієти та харчування
875
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото дюди, які їжять
Фото: menslife

Перекус має бути поживним і корисним

Між прийманням їжі та після тренування організм наполегливо вимагає щось спожити. Не завжди фрукти та овочі стануть хорошим вибором. Найкраще для цього підійдуть продукти з високим вмістом білка.

Не забувайте пити воду, щоб зволожувати організм зсередини. Що найліпше обрати для здорового перекусу між прийманням їжі, розповідає дієтолог Кеджал Шах для healthshots.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Перекус - це завжди болюче питання, якщо людина дотримується дієти чи правильного харчування. Не завжди перекус може бути салатом чи фруктами. Краще придивитися до продуктів, які багаті на білок, смачні, низькокалорійні та надзвичайно поживні.

Для оптимального харчування важливо звертати увагу на розміри порцій і вибирати закуски, збалансовані за вмістом вуглеводів, жирів і клітковини. Не забувайте прислухатися до сигналів голоду свого тіла, щоб уникнути переїдання. Включення різноманітних джерел білка, таких як горіхи, насіння, грецький йогурт і нежирне м’ясо, може допомогти забезпечити повноцінне споживання основних поживних речовин,
нагадує Кеджал Шах.

Варені яйця. 85 калорій - одне яйце. Багато вітамінів та мінералів, висока поживність сприяє відновленню та росту м’язів.

Сир. 250 калорій на 100 г. Ситна закуска, яка має багато кальцію і білка. Підтримує здоров’я кісток і забезпечує тривалий заряд енергії організму.

Грецький йогурт. 100 калорій на 3/4 склянки. Найуніверсальніший варіант для здорового перекусу. Сприяє травленню та зміцнює здоров’я кишківника.

В'ялена індичка. 75 калорій на 30 г. Має мало калорій і багато білка. 

Мигдаль. 170 калорій на 30 г. Ситна закуска багата білком, здоровими жирами та антиоксидантами. Сприяє насиченню та загальному самопочуттю.

Тунець у своєму соку. 100 калорій на 60 г. Насичений білками перекус з низьким вмістом калорій і високим вмістом омега-3 жирних кислот. Сприяє здоров’ю серця та когнітивним функціям.

Смажений нут. 120 калорій на 1/4 склянки. Багатий на клітковину та високим вмістом білка, основних поживних речовин, насичує та покращує травлення.

Протеїновий коктейль. 120-150 калорій на 1 порцію. Поживний та швидкий спосіб підтримати відновлення та ріст м’язів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про надзвичайно корисні українські суперфуди . Які вони бувають, та чому потрібно вводити їх у свій раціон.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.