Суперпродукт проти старіння! Всі переваги квасолі для організму

Дієти та харчування
519
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото квасоля
Фото: https://www.growhow.in.ua

Чому потрібно додавати квасолю до харчування

Дуже шкода, що медицина досі не винайшла пігулки від старіння. Але природа дарує безліч можливостей і продуктів, які звичайно, не повернуть час назад, але допоможуть призупинити процес старіння організму, якщо регулярно додавати їх у свій раціон.

Секрет молодості та стану шкіри у багатьох речах залежить від  дієти та режиму фізичних вправ. Саме квасолю можна назвати справжнім еліксиром, який допомагає зберегти молодість зсередини, розповідає healthshots.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Прості кухонні інгредієнти чудово борються зі старінням, тому вживати їх необхідно регулярно, а не час від часу, розповідає дієтолог , лікар  з клінічного харчування Долі Баліян.

Переваги квасолі проти старіння

Багата на поживні речовини та рослинний білок

Квасоля, включаючи чорну квасолю, нут, сочевицю та квасолю, наповнена основними поживними речовинами, які можуть сприяти здоровому старінню. Вони є чудовим джерелом рослинного білка, клітковини, вітамінів і мінералів, які відіграють ключову роль у підтримці загального здоров’я,
зазначає Долі Баліян.

Здорова шкіра

Боби багаті на антиоксиданти, вітаміни С і Е, які допомагають захистити шкіру від окислювального стресу, викликаного вільними радикалами. Крім того, квасоля містить біотин, вітамін групи B, необхідний для підтримки здоров’я шкіри.  Це сприяє молодому кольору обличчя та зменшує появу ліній і зморщок.

Здорові кістки

З віком здорові кістки стають у пріоритеті. Квасоля є чудовим джерелом мінералів, таких як кальцій, магній і фосфор, які мають вирішальне значення для здоров’я кісток. Ці мінерали добре запобігають втраті кісткової маси і зменшують ризики переломів і остеопорозу, що досить часто трапляється з людьми похилого віку.

Здорове серце

Гарно старіти можна лише з здоровим "мотором". Квасоля чудово допомагає знижувати рівень холестерину завдяки високому вмісту клітковини, а це знижує ризик серцевих захворювань, які стають поширені з віком. Крім того, калій, який міститься в бобах, підтримує здоровий рівень артеріального тиску.

Здорові органи травлення

Квасоля є неймовірним джерелом харчових волокон, які необхідні для підтримки здорової системи травлення. Квасоля багата на клітковину і сприяє зниженню запорів та сприяє регулярності випорожнення.

Контролює вагу

Клітковина та білок, якого багато у квасолі добре насичують організм та знижують загальне споживання калорій. Це допомагає контролювати вагу та зменшує ефект збільшення ваги, який часто турбує із віком.

 Когнітивна функція

Порушення когнітивних функцій стає головною проблемою для людей із віком. Квасоля багата фолієвою кислотою, вітаміном групи B, відомим своєю роллю для здоров’я мозку,
додає експерт.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Правильно харчуватися потрібно у будь-якому віці. Важливо знати, які продукти принесуть максимальну користь організму та знати формулу здорового харчування.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.