Просто ідеальні для роботи кишківника: продукти, які багаті на клітковину

Варіанти їжі та продукти, які багаті на клітковину
Продукти, які багаті на клітковину можуть покращувати травлення та сприяють хорошій роботі кишківника. Овочі і фрукти допомагають вирішити багато травних захворювань, таких як запор і холестерин.
Клітковина - дуже важлива для збалансованої дієти, тому її вміст в організмі не можна ігнорувати. Які продукти багато на клітковину, необхідно додавати до щоденного раціону, розповідає healthshots.
Розчинна клітковина відіграє важливу роль у розв'язанні багатьох проблем з травленням. Розчинна клітковина — це тип харчових волокон, які розчиняються у воді та утворюють гелеподібну речовину під час травлення, уповільнюючи процес травлення.
Ці продукти часто багаті поживними речовинами, забезпечують необхідні вітаміни, мінерали, антиоксиданти та фітонутрієнти, які підтримують різні функції організму та зміцнюють довгострокове здоров’я,
Чому клітковина важлива для організму:
-
регулює рівень цукру у крові;
-
може знижувати рівень холестерину;
-
сприяє здоров'ю травлення;
-
дає відчуття ситості;
-
підтримує здоров'я серця.
20 продуктів з високим вмістом розчинної клітковини, які слід додати до раціону
-
Бобові (будь-яка квасоля, нут, сочевиця);
-
овес;
-
насіння льону;
-
насіння чіа;
-
лушпиння подорожника;
-
солодка картопля;
-
брюссельська капуста;
-
яблука;
-
ягоди;
-
груші;
-
артишоки;
-
зелений горошок;
-
ячмінь;
-
чорнослив;
-
кіноа;
-
апельсин;
-
гарбузове та соняшникове насіння.
Але потрібно пам'ятати, що хоча розчинна клітковина корисна, її слід вживати в необхідних кількостях. Адже надмірне споживання розчинної клітковини може призвести до здуття живота, газів та інших проблем зі шлунком, до запору або навіть непрохідності кишківника в деяких випадках.
Раніше ми писали про українські суперфуди, які потрібно вживати у харчуванні. Це покращить травлення, сон, додасть сил і поліпшить настрій.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.