Три помилки під час сніданку можуть зіпсувати фігуру: чого варто уникати вранці

Дієти та харчування
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Чого не варто робити під час сніданку
Помилки під час сніданку. Фот о: focus.ua

Правильний сніданок забезпечить енергію на цілий день

Люди, які ретельно спостерігають за своїм харчуванням намагаються вживати лише правильні продукти. Але кілька помилок під час сніданку можуть звести нанівець всі зусилля зі створення бездоганної фігури.

Важливий не лише вибір продуктів під час сніданку, а й час для нього. Багато людей припускаються помилки, які можуть зіпсувати фігуру та позбавити стрункості, розповідає австралійська експертка в питаннях харчування Сьюзі Баррелл.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Пізній час для сніданку. Для підтримки стрункої фігури значно корисніше снідати рано – це позитивно впливає на метаболізм. Експертка зауважила, що період з дев’ятої до десятої ранку є не найкращим часом для першого приймання їжі.

У каві більше калорій - ніж ви вважаєте. Люди думають, що лате макіато або капучино не мають зайвих калорій. Але такі напої, що складаються з різних компонентів, включаючи молоко, вершки, цукор або інші варіанти підсолоджувачів, містять досить багато калорій. Чиста кава з перемелених зерен і води може діяти як активатор обміну речовин, але зазначені види пиття на його основі даними якістю точно не володіють – навпаки, захопленість ними сприяє набору зайвих кілограмів.

Організм не отримує достатньо білка. За рекомендацією Сьюзі Баррелл надзвичайно важливо їсти вранці продукти, що містять білок. Страви з високим вмістом вуглеводів, такі як тости або мюслі-пластівці, не наситять організм до обіду – вони сприяють коливанням рівня цукру в крові, через які виникає сильний голод та підвищений апетит.

Переконайтеся, що на сніданок ви з’їдаєте не менше двадцяти грамів білка. Хорошим вибором будуть, наприклад, два яйця, грецький йогурт або протеїновий коктейль
радить експертка
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми ділилися порадами, як не набрати зайві кілограми під час відпустки. Адже на відпочинку хочеться спробувати абсолютно усе.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.