Результати вражають: як схуднути на 10 кг за тиждень за порадами відомих дієтологів

Дієти та харчування
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото вага
Фото: Eviart/Shutterstock

Прогнозується, що за десяток років значна частина населення землі страждатиме на ожиріння

На зайву вагу людини впливає образ життя, робота, сформований роками раціон та присутність у житті спортивних навантажень. Але незалежно від віку, способу життя, фінансового стану чи можливостей - ніколи не пізно турбуватися про своє здоров’я. Чому б не почати саме сьогодні?

Важливі дослідження Всесвітньої федерації боротьби з ожирінням, визначили, що до 2035 року понад половина населення світу страждатиме на надлишкову вагу або матиме ожиріння. А близько 2,6 мільярда людей у ​​всьому світі, тобто 38% населення, вже мають надлишкову вагу. Тому потрібно турбуватися про своє тіло, а кілька ефективних вправ у цьому допоможуть, розповідає lifestyleasia.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Кілька домашніх способів схуднути за 10 днів без проблем зі здоров’ям. Для цього необхідно внести зміни до способу життя, а результат залежатиме від вашого віку, зросту та історії хвороби.

Як схуднути за 10 днів

Не пити надмірну кількість води. Фітнес-тренер Стів Максвелл радить вам скоротити споживання крохмалистої вуглеводної їжі: цукор, крохмаль, випічка та хліб усіх видів. Збільшити вживання фруктів, салатів з сирих овочів, додати у раціон 4 рази на тиждень порцію тваринного білка та не пити багато води.

Зменшити споживання рафінованих вуглеводів. Персональний тренер Гейден Вільям Кортленд пропонує замінити рафіновані вуглеводи на білок та корисні жири. Використовуйте коротші повторення високоінтенсивних вправ, як-от 10-хвилинний спринт, частіше ніж довгі повільні вправи, як-от біг на біговій доріжці в рівному темпі. Сон також має важливе значення тому нехтувати ним не варто.

Не важитися кожного дня. Це може викликати стрес, демотивувати і призвести до поразки. Потрібно зважуватися раз на тиждень і в ідеалі вранці.

Правильні перекуси. Намагайтеся не перехоплювати на ходу і брати закуски з дому. Горіхи та насіння, фрукти, звичайний йогурт, пахта, паростки, темний шоколад, перець чила та кубики паніру або сиру - це чудова альтернатива для перекусу. 

Здорова альтернатива у харчуванні. Дейв Аспрей, засновник Bulletproof 360 Inc. і Bulletproof Nutrition Inc радить замінити рослинну олію на топлене масло, а рис і картоплю - на листові овочі та цвітну капусту. Фрукти краще вживати після обіду.

Рідка дієта для схуднення на 10 кг за 10-15 днів . Вікторія Гарсія Драго - інструктор з йоги, радить, що для швидких результатів, можна вибрати рідку дієту протягом 3 днів, тобто вживати лише органічні соки для прискорення метаболізму.

Ніяких порожніх калорій . Щоб схуднути за 10 днів, потрібно пам’ятати про те, що ви їсте. Слід зменшити споживання печива, газованих напоїв та обробленої їжі. Повсякденна активність однаково важлива, тому займайтеся такими видами діяльності, як ходьба, біг, їзда на велосипеді, плавання, танці та спорт. Тримайтеся якомога далі від упакованої їжі або чогось несвіжого і скоротіть споживання алкоголю. 

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Після досягнення мети дотримуйтеся низькокалорійної дієти, будьте активними, добре відпочивайте і спіть, уникайте шкідливої ​​їжі та вживання алкоголю . Головне - не розслабитися та не втратити мотивацію, а діяти послідовно та наполегливо.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.