Забудете про набряки і станете стрункішими: чому варто включити до своїх тренувань лімфодренажні стрибки (ВІДЕО)
В Мережі пишуть, що лімфодренажні стрибки роблять справжні чудеса
Худнути без зайвих зусиль — мрія кожного. Звісно, магічного способу отримати тіло мрії не існує, однак існують тренування, які не викрадуть багато вашого часу та сил, наприклад, активна ходьба чи лімфодренажні стрибки, які зараз у всіх на слуху.
Лімфатична система відіграє важливу роль у видаленні позаклітинних частинок, циркуляції імунних клітин і лімфи. Вона також відповідає за кілька важливих функцій:
-
Усунення обмеження рухливості фасцій, що оточують лімфатичні судини, для поліпшення циркуляції лімфи.
-
Відновлення кислотно-лужного балансу в тканинах.
-
Посилення розсмоктування інтерстиціальної рідини і білків.
Мертва кров, застійна лімфа і білки в напівмертвому стані, що течуть по лімфатичних судинах та інших частинах тіла, можуть бути основою для розвитку різних хвороб, таких як проблеми з головним мозком, легенями, нирками, печінкою та фасціями. А ще від лімфатичної системи нерідко залежить стан та якість нашого тіла.
Нині в Мережі можна знайти чимало інформації про те, як розігнати лімфу та користь лімфодренажних стрибків. Відома українська тренерка Аніта Луценко також радить внести цю вправу у свій щоденний графік. У своєму відео тренерка поділилась легким тренуванням та показала, як правильно виконувати лімфодренажні стрибки.
Також пам'ятати, що інші види рухової активності, такі як ходьба, танці чи біг, можуть сприяти покращенню роботи лімфатичної системи. Тож важливо іноді ставити роботу на паузу, особливо якщо у вас сидячий спосіб життя, та займатися корисними тренуваннями.
Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳ям, зверніться до лікаря.