Ніякого спецобладнання не знадобиться! 5 кращих вправ з власною вагою

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото вправа випади
Фото: gymbeam

Такі вправи можна виконувати у будь-якому місці

Будь-який тренер скаже, що найкраща програма тренувань - це та, якої ви будете регулярно дотримуватися. Але іноді на похід до спортзалу не вистачає часу та можливості. Тому потрібно звернути увагу на вправи, які можна виконувати у будь-якому місці та у зручний для вас час.

Для занять спортом потрібне у першу чергу бажання, мотивація та правильне планування часу. Кілька вправ з власною вагою не потребують спеціального обладнання та місця, тому їх можна виконувати на роботі, вдома та під час подорожі, розповідає bestlifeonline.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Ці вправи з власною вагою пропонують зручний і ефективний спосіб залишатися активним і підтримувати фізичну форму вдома, у тренажерному залі чи під час подорожі. Включивши ці вправи у свій розпорядок дня, ви зможете покращити силу, гнучкість і загальну фізичну форму,
каже досвідчений інструктор йоги та оздоровчий тренер Олена “Ель” Браун.

Присідання

Вправи необов’язково мають бути складними, щоб отримати результати. Присідання це чудова вправа для будь-якого тренування нижньої частини тіла. Присідання — це складна вправа, яка націлена на кілька груп м’язів, включаючи чотириголовий м’яз, підколінні сухожилля, сідничні м’язи та м’язи кору. Вони покращують силу нижньої частини тіла, стабільність і рухливість, що робить їх необхідними для функціональних рухів і повсякденної діяльності.

Віджимання

Рекомендована тренерами універсальна вправа для різних рівнів фізичної підготовки. Це класична вправа для верхньої частини тіла, яка зміцнює груди, плечі, трицепси та м’язи тіла. Вони також залучають стабілізаційні м’язи всього тіла, сприяючи кращій поставі та вирівнюванню.

Випади

Нескладна вправа, яку можна виконувати у будь-якому місці. Випади чудово підходять для розвитку сили нижньої частини тіла, рівноваги та координації. Вони спрямовані на чотириголові м’язи, підколінні сухожилля, сідничні м’язи та литки.

Планка

Вправа, яка сприяє зміцненню ядра, долучає м’язи плечей, грудей і спини. Значно покращує стабільність тіла, поставу та вирівнювання хребта, допомагаючи запобігти болю та травмам у нижній частині спини.

Розгинання спини лежачи з обертанням

Чудова вправа для зміцнення тіла і спини, покращення постави та вирівнювання хребта. Щоб виконати цю вправу з власною вагою, ляжте животом на землю та опустіть руки по боках. Потім підніміть голову та руки від землі, утримуючи м’язи. Якщо робити з обертанням підніміть руки вгору та покладіть тильні сторони долонь на чоло. Підніміть голову, потім поверніть тіло й торкніться одним ліктем землі, перш ніж відцентрувати тіло, знову опустивши голову.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про комплекс легких вправ, які можна виконувати навіть лежачи на дивані. Аніта Луценко рекомендує додати їх до щоденного виконання.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.