Легке 10-хвилинне тренування для ідеальної постави: з цими вправами впорається будь-хто! (ВІДЕО)

Фітнес
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Красива жіноча спина, фото
Фото: bhub.com.ua

Ваша спина подякує вам за турботу

У наш час, коли більшість людей працює в офісі, не маючи достатньо часу для регулярних походів у тренажерний зал, дуже важливо стежити за здоров’ям спини. Ми вже показували крутий комплекс вправ для спини від зіркової тренерки Юлії Богдан, а зараз хочемо поділитися з вами ще одним надзвичайно простим та ефективним тренуванням, яке допоможе отримати ідеальну поставу.

Це тренування для спини, яким ділиться фітнес-блогерка MARSA , включає 9 вправ і займає всього 10 хв! Головний його плюс — це тренування буде під силу будь-кому. Тому — вперед! 💪

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як зазначає сама MARSA:

Тренування на спину складається з 1 раунда, 10 хв і 9 вправ. Підійде для будь-кого. Робіть тренування кожен день в комплексі зі збалансованим харчуванням — і ви отримаєте чудовий результат.

Раніше ми також розповідали про ефективне тренування для дівчат у тренажерному залі. Якщо не знаєте з чого почати і на чому варто зосередитись — вам сюди!

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.