Не гаємо ані хвилини! Вправи від Аніти Луценко, які можна виконувати навіть під час перегляду фільму

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото жінка лежить на дивані
Фото: .eva.ua

Вправи, які легко виконати гортаючи стрічку на телефоні

Намагаючись тримати себе у формі іноді людям не вистачає часу на повноцінні заняття спортом у тренажерному залі чи навіть на ранкову руханку . А ввечері займатися просто не вистачає сил. Але є цікаві вправи, як ви спокійно можете виконувати під час перегляду фільму чи читанні книги або просто відпочиваючи на дивані.

Прості ідеї, які виконати під силу навіть у дуже втомленому стані допоможуть розслабити тіло та розтягнути м’язи ніг та сідниць. Ці вправи можна виконувати поки гортається стрічка на телефоні чи переглядається улюблений фільм, рекомендує фітнес-тренер Аніта Луценко.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Комплекс складається з 6 вправ, кожну з яких потрібно повторювати 30-50 разів. Вправи виконуються на спині, на боку та лежачи на животі. Залучені ноги та м’язи сідниць.

  • Лежачи на спині з’єднати ноги та розводити рівномірно в сторони.

  • Перевернутися на живіт та згинати ноги намагаючись п’ятою дістати сідниць.

  • Лежачи на боку зігнути одну ногу, а іншою здійснювати махи вверх-вниз.

  • Далі зігнути дві ноги та здійснювати вправу, ніби закриваючи та відкриваючи коліна.

  • Перевернутися на спину та по черзі згинати та розгинати ноги.

  • Перевернутися на живіт та одночасно згинати дві ноги торкаючись п’ятами сідниць.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, з чого почати тренування у залі для дівчат-початківців. Адже потрібно вміти розподіляти навантаження та тренуватися так, щоб не пошкодити м’язи та не зазнати травм.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.