10 порад, які слухати НЕ ТРЕБА: дієтолог розвінчує міфи

Здоров'я
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Які поради не потрібно виконувати
Поради, яких не варто прислуховуватися. Фото: Freepik

Деякими порадами стосовно здоров'я можна лише нашкодити

Іноді піклування про своє здоров’я потребує не лише виконання усіх поставлених вимог, здачі купи, часом непотрібних аналізів, а й вмикання здорового глузду. Адже деяких порад не варто дотримуватися, навіть, якщо вони виходять з уст лікаря.

Сподіваємося, що в майбутньому вчені придумають пігулку, яка лікуватиме від усіх хвороб, а поки здоров’я людини, передусім - у його руках. Топ порад, які слухати та безумовно виконувати не треба, навіть, якщо це звучить від лікаря, пропонує дієтолог-гастроентеролог Анастасія Сухолотюк.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Пити домашнє вино щодня від всього: для здоров‘я, для гемоглобіну, для апетиту, для лактації, від вірусів, для травлення, від стресу, для настрою, за компанію, для довголіття як італійці і просто так, бо своє натуральне без хімії.

🚩Алкоголь - це отрута, яка завдає шкоди, особливо при регулярному вживанні, навіть у найменших дозах.

Їсти гранат, печінку, яблука, буряк замість ліків, щоб підняти гемоглобін. При анемії потрібно пити добавки заліза, а не замінювати продуктами.

Не їсти. Після 18.00, не вживати макарони, хліб, картоплю, крупи.

Вилучати певні продукти з раціону. Відмовлятись від цілих груп окремих продуктів чи від приймання їжі на постійній основі.

Здавати непотрібні аналізи, за якими вам не поставлять жодного коректного діагнозу.

  • Аналіз крові на антитіла до гельмінтів

  • Аналіз крові на антитіла до H. Pylori

  • Аналіз крові на непереносність продуктів (або алергію), у вигляді IgG до продуктів (або FOX тест)

  • Аналіз волосся на вітаміни та мікроелементи

Самостійно призначати вітаміни. Приймати вітаміни без аналізів, в мультикомплексах, в неактивних формах, в некоректних дозах, довше ніж 3 місяці без контролю та консультації з лікарем.

Приймати омега 3 без аналізу. Спочатку потрібно перевірити ліпідограму.

Приймати колаген чи протеїн при не пролікованих запальних захворюваннях травної системи.

“Проганяти глисти, бо треба”. Приймати протигельмінтну терапію профілактично без підтвердженого факту зараження (аналіз калу).

Сприймати за норму те, що не є нею. Жити “все життя” з гемоглобіном 70, температурою 37,5, носовими кровотечами чи кашкоподібним калом і думати що це ваша норма (це не норма, це не ліковані хвороби!), зауважує лікар.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, який хліб радить їсти гастроентеролог. Адже не усі види однаково корисні для організму.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.