Мрієте схуднути, але цілий день не встаєте з дивана? Кілька порад дієтолога вас врятують

Дієти та харчування
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото руханка в офісі
Фото: colodu

Сидяча робота - для схуднення не вирок

Доволі важко схуднути, коли проводиться у кріслі значна частина дня. Проте зміна деяких харчових звичок та запровадження певних завдань сприятиме схудненню.

Здавалося б, нездійсненна місія - скидати вагу сидячи за комп’ютером, проте це цілком можливо. Відома західна дієтологиня Ребека Скрічфілд розробила кілька простих і дуже дієвих порад, які допоможуть скинути зайві кілограми.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Ранкова руханка. Кожного дня знаходьте 30 хвилин для занять спортом. Це може бути ранкова зарядка чи вечірня руханка при перегляді телепрограм.

Ходити. Намагайтеся збільшити час ходьби. Користуйтеся сходами замість ліфта, йдіть на роботу чи з неї пішки та прогулюйтеся під час обідньої перерви.

Перекуси. Замініть бутерброди та некорисну їжу на здорові перекуси. Вони повноцінно насичуватимуть організм та втамовуватимуть голод з користю для організму.

Вода . Іноді ми плутаємо відчуття голоду і спраги. За бажання їсти спробуйте випивати склянку води і впродовж дня випивайте достатню кількість, але не чаю і кави, а звичайної води.

Ходити. Протягом робочого дня кожну годину вставайте за столу та пройдіться. Також можна ходити під час розмови телефоном та робити невеликі нахили.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, які продукти обирати для здорового перекусу. Потрібно обирати поживну і корисну їжу.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.