Тренажерка для дівчат: з чого почати і що підготувати для залу (ВІДЕО)

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото жінка віджимається у залі
Фото: best-trener63

Як почати тренуватися у тренажерному залі

Всі, хто приходить у тренажерний зал мають перед собою важливі цілі. Для когось це схуднути та переглянути харчові звички , накачати м'язи, сідниці, покращити фігуру, інші прагнуть зарядитися впевненістю та підвищити свою самооцінку.

Працювати на результат - приємно, адже у підсумку можна побудувати пропорційне, красиве та здорове тіло. Як розумно скласти свій план тренувань для дівчат у тренажерному залі, розповідає фітнес-тренер Тетяна Федорищева у відео на youtube.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Бажання присутнє, цілі вибудовані, нове взуття придбане і футболка підібрана у тон легінсам. А що робити далі? Як підійти до незнайомих тренажерів і що з ними робити, щоб не стати посміховиськом? Насамперед відкиньте якомога далі всі переживання та страхи.

Головна відмінність жіночого організму полягає у накопиченні поживних речовин про запас. Дівчата не можуть займатися через біль і просто себе жаліють. У жіночої половини м’язи розподіляються по тілу так: слабкий верх, сильний низ, вузькі плечі, слабкі руки і погано розвинені м’язи грудей. Мало дівчат роблять вправи на спину. Також жінкам значно важче побачити кубики на животі.

Важлива відмінність від якої залежатиме інтенсивність тренувань це менструальний цикл. Протягом 2 тижнів після менструації відчувається фізичний підйом та можливість більшої працездатності. Саме у цей час тренування можуть буди досить інтенсивними. Під час овуляції виникає спад активності і втрата енергії, тому у цей час потрібно зменшувати навантаження. У жіночих тренуваннях важливо, щоб навантаження було не постійним, а циклічним.

Як скласти графік тренувань у залі

При побудові програми потрібно відштовхуватися від фізичних даних, зайвої ваги, проблем зі здоров’ям, рівень витривалості та розуміти свою ціль приходу у спортзал. Від цього залежатиме вибір програми тренувань, частота відвідувань та вибір вправ.

Ви повинні працювати на повну, на всі 100% і виходити з залу мокрими, тільки тоді буде результат
акцентує тренерка.

Тренування бувають:

Кругові - коли за одне заняття проробляються усі м’язи тіла. Ідеально підходять для жіночого організму, новачків, та людей, які ніколи не відвідували зал. Тренування складається з 4-5 вправ.

Спліт-тренування - поділ м’язових груп і тренування їх в окремі дні. Підходить для високого рівня підготовки, не підійдуть для новачків та тих, хто рідко відвідує зал.

Кардіотренування - призначені для схуднення, покращення витривалості та укріплення судинно-серцевої системи.

Починати тренування потрібно з 5 хвилинної розминки, а закінчувати заминкою. Більше повну інформацію можна подивитися нижче на відео.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про переваги тренування з хулахупом . Адже він не лише допомагає схуднути, а й надзвичайно корисний для здоров’я.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.