Мрієте про ідеальний живіт? Вам знадобиться всього 13 хвилин в день для фантастичного результату

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото дівчина качає прес
Фото: sportishka

Тренування допоможуть мати ідеальний прес

Раніше ми радили, як всього за 7 хвилин на день гарно схуднути в руках , а зараз розповімо, як досягти ідеального преса, якщо займатися по 13 хвилин кожного дня. Відомо, що найважче прибрати жир саме з живота.

Тренування підходить для початківців та дає відмінні результати, якщо робити його кожного дня та поєднувати з збалансованим харчуванням та повноцінним сном. Заняття матимуть ефект, якщо приноситимуть задоволення і тілу, і душі, розповідає marsa_s. З яких вправ складаються тренування та як їх виконувати вона розповідає  у відео.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Тренування на ідеальний прес складається з -2 раундів, кожне з яких необхідно повторювати 13 хвилин. У комплексі всього шість ефективних вправ, ожна по 1 хвилині.

Перша вправа. Стати рівно та ритмічно підтягувати коліна по черзі до грудей піднімаючи та опускаючи при цьому руки.

Друга вправа. Підтягувати коліно до паралельної руки, а потім підіймати ногу рівно.

Третя вправа . Такі ж рухи, але на іншу ногу.

Четверта вправа. Руки тримаємо за головою та згинаємо тіло вбік при цьому піднімаючи коліно вбік.

П’ята вправа. Повторюємо все на іншу ногу.

Шоста вправа. Ноги поставити широко і згинати одне коліно, при цьому намагаючись дістати рукою до п’яти. Повторити на іншу ногу.

Відпочиваємо 30 секунд та починаємо весь комплекс спочатку. В кінці заняття потрібно добре потягнутися верх і вниз.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали , як зробити ідеальну поставу всього за кілька хвилин на день. Це особливо актуально для людей, які багато часу проводять на сидячій роботі та мало рухаються.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.