Як обрати фітнес-клуб: що має бути у пріоритеті при виборі

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото фітнес-зал
Фото: delfin

Спортивний клуб може стати другим будинком

Саме весною фітнес-клуби переживають найбільший ажіотаж. Адже більшість людей починає мріяти про те, щоб похизуватися на пляжному відпочинку красивим підтягнутим тілом, а облаштувати спортзал вдома не завжди є можливість.

Якщо ви вирішили почати відвідувати фітнес-зал, необхідно звернути увагу на кілька важливих речей. Щоб е придбати абонемент на відвідування, а завітати лише раз на місяць, розповідає fitcurves.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

На які речі звертати увагу при виборі спортзалу

Розташування. Навряд ви відвідуватимете зал, який розташований далеко від дому чи роботи, адже витрачати понад годину на дорогу в один бік не змусить навіть найкраще місце.

Графік роботи і наявність групових занять. Досить важко підлаштовувати роботу під графік занять. Тому ви маєте бути впевнені, що є можливість відвідувати зал до чи після роботи.

Вартість. Зробіть спорт своєю звичкою і сприймайте заняття, як інвестицію у майбутнє, тоді ви не будете ходити “з-під палки”, щоб “відбити” витрачені кошти.

Тренажери і обладнання . Переконайтеся, що у залі достатня кількість необхідних тренажерів, щоб не чекати по годині вільного обладнання.

Чистота. Навіть найкращий спортзал можна зіпсувати неохайністю та брудом. Зробіть екскурсію і перевірте чистоту у залі, душових, роздягальні та на рецепції.

Персонал. Ввічливий та привітний персонал - запорука і гарантія відвідування. Адже досить неприємно, коли щось прагнете запитати, а у відповідь тиша чи негатив.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про в ажливість допомоги фітнес-тренера у залі. Адже іноді персональна підтримка і чарівний “пендель” бувають просто необхідні.