Стильний спорт: який одяг обрати для комфортного фітнесу (ВІДЕО)

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото дівчина у спортивній формі з баскетбольним м'ячем
Фото: prom.ua

Одяг для занять спортом має бути зручним та з якісних матеріалів

Від правильно підібраного одягу для спортивних занять залежить не лише зручність та якісне виконання вправ, а й мотивація продовжувати. Спортивна форма повинна бути виконана з якісних матеріалів, не сковувати рухи та не заважати робити вправи.

Комплекс спортивних програм базується на поєднанні елементів з різних видів спорту та оздоровчих методик, тому одяг не має перешкоджати виконувати різні елементи. Якими повинні бути спортивні речі, щоб вдало займатися, розповідає marathon.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Які вимоги до спортивного одягу

  • одяг не повинен сковувати та обмежувати рухи;

  • має добре пропускати вологу, адже тіло повинне дихати;

  • якісний матеріал;

  • підібраний за розміром;

  • красивий та яскравий - це додає впевненості.

Як обрати відповідний розмір

Це досить складна задача. Люди, які прагнуть схуднути обирають вільніший одяг, або прагнуть приховати форми. Це неправильно. Тісний одяг швидко порветься, а великі речі часто заплутують та заважають рухатися.

Спортивні речі треба купувати точно в розмір. Важливий і зовнішній вигляд. Він не повинен бентежити, а має вселяти впевненість.

Що можна одягнути на тренування

Футболки, майки, топи і боді, якщо заняття на вулиці - додати вітровку. Головне та обов’язкове правило - жіноча форма повинна утримувати і підтягувати груди, щоб захистити від розтяжок. Низ: шорти, штани і лосини. Варто придбати і плавки, які часто надягають зверху на лосини або шорти. Подібні вироби добре пропускають повітря і дозволяють шкірі дихати.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, що необхідно для облаштування спортзалу вдома. Що обов’язково потрібно, а без чого можна обійтися, розповідаємо тут.