Хочете підтягнуті ніжки до літа всього за 10 хв на день? Цей комплекс вправ допоможе отримати бажане! (ВІДЕО)

Фітнес
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Як накачати ноги до літа - фото
Фото: freepik.com

Навіть кілька днів тренувань допоможуть наблизитися до омріяного результату

Літо вже не за горами, а отже, пора дуже-дуже швидко приводити своє тіло до ладу, якщо ви й досі за це не бралися 😅 Які вправи допоможуть швидко спалити трохи зайвих калорій, підкачати руки й ноги, розігнути спину з положення “букви зю”, а також отримати ніжки мрії — розповідаємо на ХОЧУ!

Простим комплексом вправ для формування ідеальної форми ніг ділиться на своєму youtube-каналі популярна фітнес-блогерка MARSA. На все про все щодня вам потрібно виділяти лише по 10 хв!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Це нереально легке тренування підходить для виконання вдома. Воно складається з двох раундів і 10 вправ, на виконання яких потрібно загалом затратити всього 10 хв. Підходять ці домашні вправи практично для будь-кого, зауважує фітнес-блогерка.

І, звісно ж, Марса радить тренуватися щодня — у комплексі зі збалансованим харчуванням ви отримаєте чудовий результат! ❤️ А якщо ви хочете мати ще й ідеальний прес, радимо спробувати ці 5 вправ на підлозі.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.