Будете бадьорими та повними сил: всього 10 хвилин ранкової зарядки допоможуть бути у тонусі (ВІДЕО)

Фітнес
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

На фото ранкова зарядка
Фото: freepik.com

Ранкова руханка здатна додати сил на цілий день

Не завжди виходить звільнити достатньо часу на заняття у спортивному залі. Проте існує багато вправ, які можна виконувати самостійно, вдома під час короткої ранкової зарядки, яка додасть сил та енергії.

Всього кілька вправ та 10 хвилин часу можуть позбавити організм набряків, затискання та скоригувати поставу. Хороший варіант швидкої зарядки пропонує MARSA.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Комплекс вправ від набряків та затискання допоможе вам налаштувати ваше тіло на продуктивний та активний день. Виконуйте її кожного дня та побачите результат зовсім швидко.

Тренування займає 10 хвилин часу та підходить для будь-якого віку та підготовки. Перерв між вправами немає. Починається тренування з максимального розтягнення тіла та махів руками вперед та назад сидячи.

Далі стоячи на одному коліні підіймати другу ногу вверх та нахиляємося вперед. Всі вправи потрібно робити не поспішаючи, повільно, без ривків.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, коли краще займатися фізичними вправами. Чи має значення коли робити вправи: зранку чи ввечері - дізнавайтеся тут.

Важливо

Вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров׳‏я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров׳‏ям, зверніться до лікаря.